آخرین فرصت برای متقاضیانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشدند

آخرین فرصت برای متقاضیانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشدند

به گزارش لیجار، علیرضا کریمیان، مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش و ارزشیابی نظام اموزش کشور، اظهار کرد: با توجه به برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در تاریخ هشتم تیرماه، برگزاری آزمون سراسری به دلیل همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری به روزهای 21 و 22 تیرماه سال 1403 موکول شد. نوبت دوم آزمون سراسری در صبح و بعدازظهر روز 21 تیر و در صبح روز 22 تیرماه 1403 برگزار خواهد شد.

وی در گفت وگو با لیجار، تصریح کرد: از همین رو به دنبال درخواست مکرر داوطلبانی که تا تاریخ تعیین شده (30 فروردین 1403) موفق به ثبت نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار و به منظور مساعدت با این دسته از داوطلبان ترتیبی اتخاذ شده که صرفاً در روزهای یکشنبه 6 خرداد و امروز دوشنبه 7 خرداد 1403 بتوانند نسبت به ثبت نام با تاخیر اقدام کنند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام اموزش کشور تاکید کرد: تا کنون بیش از 12 هزار نفر نسبت به ثبت نام با تاخیر در نوبت دوم آزمون سراسری سال1403اقدام کرده اند، امشب مهلت ثبت نام با تاخیر اقدام کردند.

وی یادآور شد: این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

مشاور سرپرست سازمان سنجش و ارزشیابی نظام اموزش کشور گفت: داوطلبانی که مایل باشند از نمره آزمون سراسری 1402 برای انتخاب رشته آزمون سراسری 1403 استفاده کنند، باید در یکی از دو نوبت آزمون سراسری 1403 ثبت نام کرده باشند.

کریمیان تاکید کرد: ضمناً داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده اند، در این مرحله به هیچ عنوان امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود ندارد.

47232

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین فرصت برای متقاضیانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین فرصت برای متقاضیانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشدند"، کلیک کنید.