آسیب‌دیدگی مسی، زنگ خطر برای آلبی‌سلسته

آسیب‌دیدگی مسی، زنگ خطر برای آلبی‌سلسته

مصدومیت لیونل مسی در دیدار با شیلی هواداران آرژانتین را نگران کرده است.

به گزارش لیجار، لیونل مسی در دیدار با شیلی دچار مصدومیت شد تا زنگ خطر را برای تیمش به صدا درآورد. البته او در زمین باقی ماند و به صعود تیمش به یک‌چهارم نهایی کوپاآمه‌ریکا کمک کرد. پزشکان تیم ملی آرژانتین قرار است امروز پای مسی را مورد معاینه قرار دهند تا میزبان مصدومیتش مشخص شود.

مسی فصل سختی را در اینتر میامی پشت سر گذاشت و حتی برخی از آخرین بازی‌های دوستانه با آلبی‌سلسته را نیز از دست داد اما در کوپاآمه‌ریکا به صورت کامل برای تیم ملی کشورش بازی کرده است.

در ابتدا گابریل سوازو، بازیکن شیلی، در دقیقه ۲۴ روی پای مسی تکل رفت که باعث شد مسی به نیمکت اشاره و درخواست کمک کند.  ستاره سابق بارسلونا بعد از پایان بازی به آندرس ماتونه داور مسابقه نزدیک شد و به او درباره برخی از صحنه‌های بازی اعتراض کرد و معتقد بود داور باید به بازیکنان شیلی اخطار می‌داد.

لیونل مسی بعد از پایان بازی در صحبت‌هایی گفت: کمی اذیت شدم به خاطر مصدومیت‌ها ولی توانستم در زمین بمانم. امیدوارم این مصدومیت چیز جدی نباشد. چند روزی است که با گلودرد و تب تمرین کردم و شرایطم خوب نیست. شاید امروز این اتفاق روی من تاثیر گذاشت و نتوانستم خیلی موثر باشم. امروز گام بلندی برای صعود از گروه برداشتیم اما بازی‌های زیادی در پیش است.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آسیب‌دیدگی مسی، زنگ خطر برای آلبی‌سلسته" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آسیب‌دیدگی مسی، زنگ خطر برای آلبی‌سلسته"، کلیک کنید.