آغاز پرداخت مطالبات جوکاران گلستانی

آغاز پرداخت مطالبات جوکاران گلستانی

به گزارش لیجار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان محمدرضا جامی مدیر تعاون روستایی گلستان گفت: با پیگیری استاندار گلستان و موافقت مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، امروز هفتم تیرماه مبلغ ١٠٠ میلیارد تومان از مطالبات کشاورزان جو کار استان پرداخت می‌شود.

جامی افزود: مبلغ پرداختی بخشی از وجوه محصول خریداری است که از طریق بانک کشاورزی واریز خواهد شد.

جامی گفت: پرداخت مطالبات کشاورزان بابت خرید تضمینی محصول جو که از ابتدای خرداد ماه با قیمت هر کیلوگرم ۱۰۰ هزار ریال آغاز شد بصورت مرحله‌ای از فردا شروع و به حساب تمامی کشاورزان واریز خواهد شد.

وی ضمن تشکر از صبوری کشاورزان بابت پرداخت وجوه محصول، افزود: استان گلستان اولین استان در خرید تضمینی محصول جو در سطح کشور و به تبع آن نخستین استان در پرداخت وجوه محصول است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز پرداخت مطالبات جوکاران گلستانی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز پرداخت مطالبات جوکاران گلستانی"، کلیک کنید.