آیت الله رییسی، تکیه گاه و پناهگاه خوبی برای مردم خراسان جنوبی بودند

آیت الله رییسی، تکیه گاه و پناهگاه خوبی برای مردم خراسان جنوبی بودند

لیجار/خراسان جنوبی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه آیت الله رییسی، یار وفادار رهبر معظم انقلاب بود، گفت: آیت الله رییسی، تکیه گاه و پناهگاه خوبی برای مردم خراسان جنوبی بودند.

مهدی جعفری امروز سه شنبه یکم خردادماه در کمیته فرهنگی مراسم بدرقه و تشییع آیت الله شهید رییسی در بیرجند، خاطرنشان کرد: آنچه از توفیقات را در خراسان جنوبی شاهدیم به برکت وجود آیت الله رییسی بود و خراسان جنوبی به واسطه وجود این عزیز، طی سال های گذشته شاهد اتفاقات خوبی بوده است.

وی تاکید کرد: مردم خراسان جنوبی نسبت به خصوصیات اخلاقی و کاری حضرت آیت الله رییسی کاملاً آگاه هستند.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری با اشاره به جایگاه ویژه محرومین در نگاه آیت الله رییسی، ادامه داد: آیت الله رییسی بسیار سختکوش و بااخلاص بودند و در خدمت و مجاهدت های خود، صداقت داشتند.

جعفری با بیان اینکه آیت الله رییسی، یار وفادار رهبر معظم انقلاب بودندتصریح کرد: ایشان به طور ویژه از رهبر معظم انقلاب حمایت می کردند.

وی با اشاره به واقعه شهادت آیت الله رییسی و هییت همراه ایشان، متذکر شد: مردم خراسان جنوبی نه تنها رییس جمهور بلکه نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری را از دست داده اند و این عزا برای مردم این استان بسیار سنگین است.

به گفته وی؛ مزد تلاش های صادقانه و مجاهدت های خالصانه چیزی جز شهادت نیست و آیت الله رییسی مزد خود را گرفت و عزتش بین مردم بیشتر شد .

شایان ذکر است: در این جلسه که با حضور دستگاه های متولی همراه بود، درخصوص نحوه اجرای مراسم، فضاسازی شهری، روند حضور هییت های مذهبی به مراسم و … تصمیمات لازم اتخاذ شد.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی، تکیه گاه و پناهگاه خوبی برای مردم خراسان جنوبی بودند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی، تکیه گاه و پناهگاه خوبی برای مردم خراسان جنوبی بودند"، کلیک کنید.