آیین دانش آموختگی 50 دانش آموخته دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

آیین دانش آموختگی 50 دانش آموخته دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری لیجار استان سمنان در ابتدای این مراسم، رییس دانشکده توانبخشی دانشگاه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، برای دانش آموختگان این مراسم در تمامی مراحل زندگی و علمی آرزوی موفقیت نمود و بیان داشت: دانشجویان قشر پویا و فعالی هستند که جهت رسیدن به اهداف متعالی باید تلاش مستمر و جدی داشته باشند، آنان آینده سازان و منشاء خیر و برکت برای این سرزمین پهناور و عزیز هستید و باید برای خدمت به مردم شریف این سرزمین از تمام توان خود بهره برده و اهتمام ورزند.

دکتر سید ضیاءالدین صفوی فرخی با تاکید بر اینکه جشن دانش آموختگی روز بزرگ و پر خاطره ای برای دانشجویان است، گفت: در این روز بزرگ و باشکوه تلاش های دانشجویان، اساتید و مسیولان دانشگاه به ثمر می نشیند.

وی نقش آفرینی دانشجویان فارغ التحصیل را برای آینده روشن و درخشان کشور بسیار موثر و کمک کننده دانست و بیان داشت: به همین مقطع اکتفا نکرده و برای تحصیل در مقاطع بعدی هم تلاش کنند.

اجرای موسیقی، پخش کلیپ، قرایت سوگندنامه و اهدای لوح تقدیر و تندیس دانش آموختگی از برنامه های این آیین بود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیین دانش آموختگی 50 دانش آموخته دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیین دانش آموختگی 50 دانش آموخته دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد"، کلیک کنید.