اجرای آخرین پازل رفیوژ میانی خیابان فردوسی

اجرای آخرین پازل رفیوژ میانی خیابان فردوسی

به گزارش خبرگزاری لیجار، وحیدرضا انارکی محمدی تصریح کرد: در همین راستا و با توجه به پیگیری های پلیس راهور در خصوص ساماندهی و تردد ایمن تر وسایل نقلیه عبوری، معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه با همکاری شرکت آرمان سازه کاسیت اقدام به احداث رفیوژ میانی بخش باقی مانده خیابان فردوسی، حدفاصل خیابان نوفل لوشاتو تا میدان فردوسی کرد.

وی در ادامه با اشاره به اجرای بخشی از این رفیوژ با فضای سبز و بخش دیگر آن به طور جدول و کفپوش، اظهار داشت: پیرو اجرای این طرح، ایجاد پایه چراغ های روشنایی، هدایت صحیح و استاندارد آب های سطحی، مناسب سازی محل تردد عابرین پیاده و کم توان، دسترسی به انهار جهت نظافت و نکات دیگر مدنظر مدیریت شهری، پیش بینی شده و در آینده ای نزدیک اجرا خواهد شد.

شهردار منطقه 12 از مزیت های اجرای رفیوژ به نظم بخشیدن به ترافیک، کاهش دور زدن از وسط معبر و کاهش خطر تصادف برای عابرین پیاده اشاره کرد و گفت: ایجاد جداکننده های ترافیکی موجب می شود آمار تصادف خودروها و آسیب به عابرین پیاده در این خیابان ها کاهش یابد چرا که این رفیوژ فضای ایمنی ایجاد می کند و عابرپیاده می تواند بدون خطر از معبر عبور کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای آخرین پازل رفیوژ میانی خیابان فردوسی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای آخرین پازل رفیوژ میانی خیابان فردوسی"، کلیک کنید.