استاندار تهران: هیچ مدیری بدلیل تخلفات انتخاباتی برکنار نشد

استاندار تهران: هیچ مدیری بدلیل تخلفات انتخاباتی برکنار نشد

به گزارش لیجار، استاندار تهران با تاکید بر اینکه انتخابات دور اول مجلس شورای اسلامی در این استان با بالاترین نظم و امنیت برگزار شد، گفت: در ایام تبلیغات انتخاباتی هیچ مدیر دستگاه اجرایی بدلیل رفتار و کردار خلاف قانون از کار برکنار نشد.

علیرضا فخاری روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در دور اول انتخابات در استان تهران چه در ایام تبلیغات شاهد رفتار قانونمندانه داوطلبین و همچنین مدیران و مردم بودند و در روز انتخابات نیز شاهد انتخابات پرشور، سالم و با امنیت بالا بودیم.

وی اظهار کرد: با توجه به وسعت و جمعیت در استان تهران گزارش بسیار اندکی به ستاد انتخابات مبنی بر تخلف ارسال شد که به تخلفات رسیدگی شد اما مدیران دستگاه های اجرایی با توجه به قوانین و مقررات انتخاباتی فعالیت داشتند و هیچ مدیری چه در دستگاه های اجرایی و چه در شهرداری و بخشداری و حتی فرمانداران تخلفات انتخاباتی نداشتند.

استاندار تهران ادامه داد: در دور دوم انتخابات در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و همچنین شهرستان ورامین در روز جمعه برگزار خواهد شد و از حدود یک ماه قبل تمهیدات برگزاری منظم و با نهایت امنیت در استانداری و فرمانداری های تابعه این 2 حوزه برگزار شد.

وی تاکید کرد: هم اکنون آمادگی خوبی از سوی ستاد انتخابات استان تهران وجود دارد و قطعا انتخابات دور دوم حتی از دور اول نیز با نظم و امنیت بهتری برگزار خواهد شد.

به گفته فخاری، در این دور دستگاه های تمام الکترونیک در کلیه شعبات اخذ رای وجود دارد و برای رفاه و آسایش و همچنین حفاظت از آرای مردم این دستگاه های تمام الکترونیک در خدمت مردم خواهد بود.

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه 21 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و 16 نماینده از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و یک نماینده در حوزه انتخابیه شهرستان ورامین با رای مردم انتخاب خواهند شد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استاندار تهران: هیچ مدیری بدلیل تخلفات انتخاباتی برکنار نشد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استاندار تهران: هیچ مدیری بدلیل تخلفات انتخاباتی برکنار نشد"، کلیک کنید.