استاندار قزوین: انتخابات مظهر تعیین سرنوشت کشور است

استاندار قزوین: انتخابات مظهر تعیین سرنوشت کشور است

لیجار/قزوین استاندار قزوین گفت: انتخابات مظهر تعیین سرنوشت کشور است و با این انتخابات به امید خدا فضای خدمت‌رسانی بهتر مهیا شده و خدمت به مردم تداوم خواهد یافت بنابراین از مردم استان دعوت می‌کنم در اجابت فرمان رهبری برای خلق حماسه‌ای باشکوه و تقویت نظام در انتخابات شرکت کنند و رأی خود را به صندوق بیندازند.

محمدمهدی اعلایی روز جمعه ۸ تیرماه در حاشیه ادای احترام به مقام شامخ شهدای قزوین و حضور در انتخابات، اظهار کرد: امروز ملت شریف ایران، حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهند زد و بار دیگر به جهان مصداق «ما می‌توانیم» را ثابت خواهند کرد همانطور که در ساعات اولیه انتخابات تا اکنون بالغ بر ۵۰ هزار نفر قزوینی رأی خود را بر صندوق رأی انداخته‌اند.

وی بیان کرد: همراه با مدیران اجرایی دولت سیزدهم جهت ادای احترام به مقام شامخ شهدای قزوین و مشارکت در انتخابات به شعبه ۵۰ اخذ رأی واقع در امامزاده حسین(ع) آمده‌ایم تا اعلام کنیم امانتی که مردم در دولت سیزدهم با انتخاب شهید جمهور به ما داده بودند؛ با حداکثر امانت‌داری به دولت چهاردهم تحویل خواهیم داد.

استاندار قزوین تصریح کرد: انتخابات مظهر تعیین سرنوشت کشور است و با این انتخابات به امید خدا فضای خدمت‌رسانی بهتر مهیا شده و خدمت به مردم تداوم خواهد یافت بنابراین از مردم استان دعوت می‌کنم در اجابت فرمان رهبری برای خلق حماسه‌ای باشکوه و تقویت نظام در انتخابات شرکت کنند و رأی خود را به صندوق بیندازند.

وی خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران در مقام پاسخگویی به کینه‌ورزی‌ها و زیاده‌خواهی‌های دشمنان قرار گرفته‌اند و انتخابات بزرگی که امروز رقم می‌خورد می‌تواند بهترین اتفاق در مسیر آینده ایران باشد و رأی مردم شریف ایران می‌تواند کشور را در مسیر تعالی قرار دهد و امیدواریم فضای خدمت صادقانه به مردم استمرار یابد.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استاندار قزوین: انتخابات مظهر تعیین سرنوشت کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استاندار قزوین: انتخابات مظهر تعیین سرنوشت کشور است"، کلیک کنید.