اعطای مجوز های آموزشی سازمان اداری استخدامی به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

رییس مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال خبر داد؛

اعطای مجوز های آموزشی سازمان اداری استخدامی به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

رییس مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال، از اعطای مجوز های آموزشی سازمان اداری و استخدامی کشور به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، خبر داد.

رییس مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال، ضمن اعلام خبر اعطای مجوز های آموزشی سازمان اداری و استخدامی کشور به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیان کرد: یکی از موضوعات مهم و زیربنایی برای هر مرکز آموزشی از جمله مرکز آموزش مهارت های تحویل دیجیتال پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، کسب و اخذ مجوز های مورد نیاز است.

مجتبی مازوچی با بیان اینکه جهت اخذ مجوز لازم از سازمان اداری و استخدامی کشور دو موضوع عملکرد سنوات گذشته و ظرفیت برگزاری دوره ها بسیار اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال با عملکرد قابل قبول در سال گذشته و برگزاری دوره های متعدد و متنوع برای ذینفعان از جمله مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاه های تابعه توانست رضایت سازمان اداری و استخدامی کشور را جلب نموده و مجوز برگزاری دوره های مشاغل اختصاصی وزارت متبوع و دستگاه های تابعه را برای سال جاری نیز کسب کند.

رییس مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال همچنین افزود: این مرکز در نظر دارد تا با هماهنگی معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع و دستگاه های تابعه وزارت، دوره های تخصصی مورد نیاز آن ها را با برنامه ریزی مدون و به صورت متمرکز برای هر دستگاه برگزار کند.

وی همچنین با اشاره به اقدام 26 از مجموعه اقدامات کلان شبکه ملی اطلاعات و تاکید مرکز ملی فضای مجازی و وزارت متبوع درباره این موضوع، گفت: بحث آموزش های حوزه شبکه ملی اطلاعات،مشتمل برآموزش های ترویجی، مدیریتی و تخصصی، از برنامه های اصلی مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال است و الویت برگزاری این دوره ها ابتدا برای وزارت ارتباطات و زیرمجموعه های آن خواهد بود. لازم به ذکر است که با توجه به اهمیت موضوع این آموزش ها برای کلیه کارکنان و مدیران دستگاه دولتی، در حال تعامل با سازمان اداری و استخدامی کشور به منظور تایید و درج این دوره ها در قالب دوره های ضمن خدمت کلیه کارکنان و مدیران دستگاه دولتی هستیم.

از دیگر اقدامات مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال در حوزه اخذ مجوز های موردنیاز، اخذ تاییدیه برنامه آموزشی سال 1403 پژوهشگاه از سازمان اداری و استخدامی کشور است که با توجه به اقداماتی که از اوایل دی ماه سال گذشته در خصوص نیازسنجی دوره ها و تکمیل مستندات برنامه آموزشی صورت پذیرفت و همچنین تعاملات خوبی که با مدیران و کارشناسان ذیربط در سازمان اداری و استخدامی کشور انجام گرفت این مجوز برای اولین بار در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری دریافت شد که به نوبه خود بی سابقه است. این موضوع مهم، امکان برنامه ریزی دقیق تر و توزیع دوره ها برای همکاران و مدیران پژوهشگاه در طول سال را تسهیل می کند.

مازوچی در پایان با تقدیر از تلاش های کلیه مدیران و همکاران مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال، ضمن بیان این که برنامه ریزی دقیقی در مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال در سال جاری جهت برگزاری دوره های گوناگون صورت گرفته شده، خاطرنشان کرد: امیدواریم که از فرصت به دست آماده بهره لازم را ببریم و همچون سال گذشته در راستای ماموریت های محوله به این مرکز، گام موثری را در جهت توسعه مهارت های حوزه فاوا و تحول دیجیتال کشور برداریم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعطای مجوز های آموزشی سازمان اداری استخدامی به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعطای مجوز های آموزشی سازمان اداری استخدامی به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات"، کلیک کنید.