اعلام لیست 14 نفره والیبال ایران برای دیدار با صربستان

اعلام لیست 14 نفره والیبال ایران برای دیدار با صربستان

لیست چهارده نفره تیم ملی والیبال ایران برای دیدار برابر صربستان در هفته نخست لیگ ملت های 2024 اعلام شد.

به گزارش لیجار، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت های والیبال گروه مردان از یکم خرداد تا سوم تیرماه با حضور 16 تیم ایران، ایتالیا، آرژانتین، صربستان، کوبا، ژاپن، برزیل، ترکیه، بلغارستان، هلند، آلمان، فرانسه، آمریکا، کانادا، لهستان و اسلوونی پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران برای حضور در این رقابت ها هفته گذشته راهی برزیل شد و پس از اردویی پنج روزه و سه دیدار تدارکاتی با تیم برزیل کمپ تمرینی برزیل را ترک کرد و راهی هتل رسمی مسابقات شد.

تیم ملی والیبال ایران که تمرینات خود را در سالن اصلی مسابقات آغاز کرده است در نخستین دیدار خود در رقابت های لیگ ملت ها بامداد روز پنجشنبه سوم خرداد ماه به مصاف صربستان خواهد رفت و مایوریسیو موتا پایز اسامی 14 بازیکن ایران در این دیدار را اعلام کرد.

بر این اساس میلاد عبادی پور، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، محمدرضا حضرت پور، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل نژاد، جواد کریمی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، محمد بربست، محمد ولی زاده، مبین نصری و مرتضی شریفی چهارده بازیکن ایران برابر صربستان خواهند بود.

بر اساس قوانین فدراسیون جهانی سه بازیکن دیگر ایران شامل امیرحسین اسفندیار، امیرحسین ساداتی و متین احمدی که نام آن ها در لیست رزرو ثبت شده با نظر پایز می توانند در دیدارهای آینده به لیست تیم ملی اضافه شده و جایگزین دیگر بازیکنان شوند.

پایان خبر لیجار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام لیست 14 نفره والیبال ایران برای دیدار با صربستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام لیست 14 نفره والیبال ایران برای دیدار با صربستان"، کلیک کنید.