اقتصاد روسیه همچنان پیروز است

اقتصاد روسیه همچنان پیروز است

یک نظرسنجی تجاری نشان داد که فعالیت در بخش تولید روسیه در ماه مه با سرعتی ناچیز رشد کرد که با افزایش شدید اشتغال همراه بود. این بخش اکنون به مدت 25 ماه متوالی رشد داشته است.

به گزارش لیجار، شاخص مدیران خرید جهانی برای تولید روسیه از 54.3 در آوریل به 54.4 در ماه مه افزایش یافت که بالاتر از سطح 50 است که نشان دهنده رشد فعالیت است و فاصله چندانی با بالاترین سطح 18 ساله 55.7 در ماه مارس ندارد.

اس اندپی گلوبال عنوان کرد که شرایط قوی تقاضا از افزایش تولید حمایت می کند و البته سفارشات صادراتی جدید برای ششمین بار در هفت ماه گذشته کاهش یافت. روسیه از زمان درگیری با اوکراین در فوریه 2022، هزینه های زیادی را برای ساخت تجهیزات نظامی و تسلیحات هزینه کرده است.

اس اندپی گلوبال اعلام کرد که شرکت ها تعداد نیروی کار خود را در بحبوحه نیازهای تولید بیشتر افزایش دادند و بسیاری از آنها به افزایش کارکنان تمام وقت اشاره کردند. نرخ اشتغال زایی به بالاترین حد خود از سپتامبر 1997 رسیده است.

طبق گزارش رویترز، شرکت های مورد بررسی در انتظارات خود برای تولید آتی خوش بین باقی ماندند، اگرچه میزان خوش بینی به پایین ترین حد در 9 ماه گذشته رسید.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقتصاد روسیه همچنان پیروز است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقتصاد روسیه همچنان پیروز است"، کلیک کنید.