انفجار در کارخانه مواد منفجره در هند 1 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت

انفجار در کارخانه مواد منفجره در هند 1 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت

به گزارش خبرنگار لیجار به نقل از شینهوا، پلیس هند اعلام کرد روز شنبه در انفجاری در یک کارخانه تولید مواد منفجره در ایالت چاتیسگر در مرکز هند، حداقل یک نفر کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.

این انفجار در کارخانه ای در نزدیکی روستای پیردا در منطقه بمتارا، در حدود 23 کیلومتری شمال رایپور، مرکز چاتیسگر، رخ داد.

پس از این انفجار، مقامات تیم های آتش نشانی، نیروهای پلیس و پرسنل نیروهای دولتی واکنش در بلایای طبیعی را برای انجام عملیات نجات به محل اعزام کردند.

مقامات گفتند که احتمال افزایش تعداد تلفات وجود دارد زیرا بیم آن می رود بسیاری از مردم زیر آوار گیر افتاده باشند. گزارش های رسانه های محلی حاکی از آن است که در زمان انفجار دست کم 100 نفر در کارخانه مشغول به کار بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انفجار در کارخانه مواد منفجره در هند 1 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انفجار در کارخانه مواد منفجره در هند 1 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت"، کلیک کنید.