اوکراین قربانی عجیب‌ترین گروه تاریخ یورو!

اوکراین قربانی عجیب‌ترین گروه تاریخ یورو!

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ سرنوشت گروه E یورو ۲۰۲۴، گروهی نزدیک و حساس با برگزاری دیدارهایی که هردو مساوی شدند، مشخص شد.

در اشتوتگارت، بلژیک مقابل اوکراین به تساوی ۰-۰ رسید تا شیاطین‌سرخ اروپا صعود کنند و اوکراین کنار برود.

نیمه نخست پرهیجان و پر از موقعیت بود، به خصوص از سوی اوکراینی‌ها که با تساوی با توجه به تفاضل گل بدی که داشتند حذف‌شده گروه بودند. نیمه دوم بلژیک چند مرتبه با روملو لوکاکو تا آستانه گل زدن پیش رفت، اما این اتفاق نیفتاد. اوکراین هم با چند تعویض تلاش کرد از حذف دردناک جلوگیری کند، اتفاقی که در نهایت رخ نداد.

فرانکفورت، رومانی مقابل اسلواکی به تساوی ۱-۱ رسید تا هردو تیم به مرحله بعد برسند.

نیمه نخست این بازی دو گل داشت؛ اولی را اوندری دودا روی پاس یورای کوتسکا در دقیقه ۲۴ زد. اما در دقیقه ۳۹ رضوان مارین از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. نیمه دوم گل دیگری ثبت نشد تا هردو تیم جواز حضور در مرحله بعدی را به‌دست آورند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوکراین قربانی عجیب‌ترین گروه تاریخ یورو!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوکراین قربانی عجیب‌ترین گروه تاریخ یورو!"، کلیک کنید.