بادامکی: کمیته انضباطی به مربی رقیب پرسپولیس کمک کرد/ تمدید قرارداد اوسمار به خاطر بازی های حساس مسکوت مانده+فیلم

بادامکی: کمیته انضباطی به مربی رقیب پرسپولیس کمک کرد تمدید قرارداد اوسمار به خاطر بازی های حساس مسکوت مانده+فیلم

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: اگر بحث تمدید قرارداد وی مسکوت مانده به خاطر بازی های حساسی است که باقی مانده، اما مذاکرات ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری لیجار، حسین بادامکی در خصوص برتری پرسپولیس مقابل هوادار اظهار کرد: امیدوارم پیروزی های تیم تا سه بازی آینده ادامه پیدا کند و بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم.

وی در مورد دعوت از مدیرعامل و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و صدور احکام بازی استقلال و ذوب آهن گفت: صدور احکام انضباطی قبل از بازی ایجاد ابهام می کند. بازیکن تیم حریف کاری کرد که هر جایی بود سه جلسه محرومش می کردند تا جلسه انضباطی تشکیل و حکم صادر شود. فکر می کنم، چون دو تا بازیکن این تیم محروم بود و دست مربی شان خالی بود یک جلسه محرومیت تعلیقی دادند و به نوعی می خواستند کمک کنند. فکر می کنم هر چه قدر از این احکام صادر می شود ذهن هوادار ما مشغول می شود و شبهه برانگیز است. ما هم به خاطر مسیولیتی که داریم مجبور به دفاع از حق تیم هستیم و هواداران از ما انتظار به حقی دارند. امیدوارم در دو سه هفته پایانی مسیولان کمیته انضباطی در صدور احکام دقت نظر بیشتری داشته باشند تا شبهه به حداقل برسد.

معاون باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه احکام صادر شده مشکل دارد، گفت: بدون مشکل نبوده و شاید آنها هم در تلاش هستند تا بهترین تصمیم را بگیرند. نمونه آن چیدمان داوری برای بازی این هفته که تیم رقیب مان داوری که گذاشتند تحت فشار قرار می گیرد. داور نتواند آن توانایی خود را نشا دهد و هجمه علیه داوری ایجاد شود. فکر می کنم اگر دقت مان بالا باشد خیلی از صحبت ها انجام نمی شود.

وی در مورد اینکه مدیرعامل پرسپولیس به کمیته انضباطی احضار می شود، اما سرمربی سپاهان با وجود حرف زدن در مورد پرسپولیس به کمیته انضباطی دعوت نمی شود، گفت: وقتی برای پرسپولیس اتفاقی می افتد سریعاً به مراجع قضایی و کمیته اخلاق دعوت می شوند اذهان عمومی مشغول می شود و شاید ما هم نتوانیم تصمیم درستی بگیریم. در حالی که تیم های دیگر صحبت های بدتری می کنند، اما اتفاقی نمی افتد و شاید از هر موضوعی مصون باشند.  

بادامکی در مورد اینکه تمدید قرارداد اوسمار منوط به قهرمانی پرسپولیس است، عنوان کرد: نه، اوسمار از زمانی که سرمربی شدن نتایج خوبی گرفته است. جام حذفی یک بازی خاص بود و نمی توانیم در مورد آن با قطعیت صحبت کنیم. اوسمار نشان داده مربی خوبی است و تمام تلاش خود را می کند تا بهترین نتایج را بگیریم. اگر بحث تمدید قرارداد وی مسکوت مانده به خاطر بازی های حساسی است که باقی مانده، اما مذاکرات ادامه دارد.

 

 

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بادامکی: کمیته انضباطی به مربی رقیب پرسپولیس کمک کرد/ تمدید قرارداد اوسمار به خاطر بازی های حساس مسکوت مانده+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بادامکی: کمیته انضباطی به مربی رقیب پرسپولیس کمک کرد/ تمدید قرارداد اوسمار به خاطر بازی های حساس مسکوت مانده+فیلم"، کلیک کنید.