باد و باران در اصفهان/ سامانه بارشی جدید در راه است

رییس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به تداوم بارش های رگباری و وزش باد شدید طی 24 ساعت آینده، گفت: سامانه بارشی جدید دوشنبه وارد اصفهان می شود.

باد و باران در اصفهان/ سامانه بارشی جدید در راه است

آفتاب نیوز :

لیلا امینی با اشاره به بارش های 24 ساعت گذشته تا 9 صبح امروز در سطح استان، اظهار داشت: بیشترین میانگین بارندگی از ایستگاه زرین شهر با 23 میلیمتر، شهر اصفهان 21 میلیمتر، کبوترآباد 17.5، کوهپایه 17.1، خوانسار 13.1 میلیمتر، بویین میاندشت 12.4 میلیمتر، نجف آباد 12 میلیمتر، چوپانان 10 میلیمتر، دولت آباد 8.8 میلیمتر، میمه 8.1 میلیمتر، داران 7.8 میلیمتر، دهق 6.1 میلیمتر، نطنز پنج میلیمتر، چادگان 4.4 میلیمتر و گلپایگان 3.6 میلیمتر بوده است.

وی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی، افزود: وقوع بارش های رگباری توام با رعد و برق کماکان تا شامگاه امروز در مناطق مختلف استان پیش بینی می شود و احتمال شکل گیری روان آب و سیلاب های محلی وجود دارد.

به گفته رییس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان فردا شنبه از شدت بارش های رگباری کاشته می شود و پدیده غالب وزش باد شدید خواهد بود، اما مجدد از روز دوشنبه 17 اردیبهشت یک سامانه بارشی از غرب استان وارد اصفهان خواهد شد.

وی با بیان اینکه دمای هوا طی 24 ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دمای هوای کلان شهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 23 درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به 12 درجه سلسیوس بالای صفر می رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باد و باران در اصفهان/ سامانه بارشی جدید در راه است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باد و باران در اصفهان/ سامانه بارشی جدید در راه است"، کلیک کنید.