بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از گروه پدافند هوایی چابهار

بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از گروه پدافند هوایی چابهار

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی چابهار از بخش های مختلف این یگان بازدید کرد.

به گزارش لیجار، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی شهید بردبار چابهار، از سایت رادار مکران، سایت شهید علیرضا باقری فاشا و سایت موشکی مرصاد بازدید و توان رزمی و آمادگی دفاعی این گروه پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر صباحی فرد با بیان اینکه امروز مناطق پدافندی در کشور با اتکا به توانایی داخلی و تجهیزات بومی به انجام ماموریت می پردازند، افزود: همه نقاط پدافند هوایی در سطح کشور مهم و حیاتی هستند چرا که پدافند در جنگ و صلح خط مقدم دفاع از کشور است و باید در هر موقعیت و شرایطی آماده دفاع باشد.

وی  تکیه بر توان داخلی و نگاه به آینده را مهم ترین راهبرد نیروی پدافندهوایی خواند و افزود: امروز شاهد پیشرفت و حرکت رو به جلوی نیروی پدافندهوایی هستیم و این نیرو توانسته است دستاوردهای مهم و ارزشمندی را به دست آورده و به روند رو به پیشرفت خود، تداوم بخشد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطرنشان کرد: رونمایی از محصولات جدیدی نظیر انواع پهپادها، سامانه های راداری، موشکی و … نشان دهنده این است که نیروی پدافند هوایی، متوجه آخرین تغییرات و به روزترین دگرگونی ها در حوزه نبردهای آینده بوده و خود را برای مقابله با هر نوع خطر و تهاجمی، در بالاترین سطح آمادگی قرار داده است.

وی با بیان اینکه در انتخابات پیش رو باید حضوری جهادی و قدرتمند داشته باشیم، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه عظمت و پیشرفت روزافزون نظام اسلامی در تمامی عرصه هاست.

امیر سرتیپ صباحی فرد در ادامه با خانواده های سیل زده کنارک دیدار و گفت وگو کرد.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از گروه پدافند هوایی چابهار" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از گروه پدافند هوایی چابهار"، کلیک کنید.