با جان و دل بازی کردیم

با جان و دل بازی کردیم

لیجار/اصفهان بازیکن تیم هندبال مس کرمان گفت: قهرمانی ما قطعی شده بود، ولی با جان و دل بازی کردیم.

افشین صادقی، پس از شکست در اصفهان برابر گیتی پسند در هفته پایانی لیگ برتر هندبال، اظهار کرد: درست است که قهرمانی ما قطعی شده و از سه هفته گذشته قهرمان لیگ برتر شدیم، اما این بازی را هم با جان و دل بازی کردیم و تمام توان خودمان را گذاشتیم.

او ادامه داد: ما به دلیل لغو بازی ها تمرین تیمی خوبی نداشتیم و کمی از لحاظ بدنی و آسیب ها دچار افت شدیم، انشالله سال آینده تیم گیتی پسند، مس کرمان و بقیه تیم ها یک تیم خوب و منسجم تشکیل دهند.

بازیکن ملی پوش مس درباره فصل آینده اش، گفت: بازیکنان حرفه ای اند که تیم های حرفه ای دنبال آن ها هستند. قطعا با این پیشنهادهایی که سمت من آمده ان شاءالله تصمیم درستی خواهم گرفت.

علی رحیمی، دروازه بان تیم هندبال مس کرمان نیز اظهار کرد: دو هفته ای بود که تمرین خوبی به دلیل یکسری از اتفاقات نداشتیم. بازیکنان ما زحمت کشیدند و پیش از این قهرمان شده بودیم، اما تیم گیتی پسند نیز تلاش کردند و توانستند این بازی را به دست خود بگیرند.

او ادامه داد: عوامل مختلفی در لیگ دست به دست یکدیگر می دهند؛ مانند سوت اشتباه و تمرین نکردن که در نهایت باعث شد نتیجه را واگذار کنیم.

پایان خبر لیجار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با جان و دل بازی کردیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با جان و دل بازی کردیم"، کلیک کنید.