بختیاری زاده: اتفاقات ناگوار فولاد ماحصل تفکرات مدیریت های سال های قبل است

بختیاری زاده: اتفاقات ناگوار فولاد ماحصل تفکرات مدیریت های سال های قبل است

لیجار/خوزستان اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: این اتفاقات ناگوار برای مجموعه فولاد ماحصل تفکرات مدیریت های سال های قبل است که بازیکنان جوان و متعصب بومی را از تیم خارج کرده بودند، به صورتی که اکنون فولاد فانوس به دست است.

سیاوش بختیاری زاده در گفت و گو با لیجار، درباره حضورش در فولاد و علت اوضاع و احوال باشگاه فولاد خوزستان به ویژه تیم بزرگسالان باشگاه، اظهارکرد: حضور در آکادمی فولاد و مدیریت و نظارت روی جوان ها و نسل آینده فوتبال خوزستان و باشگاه فولاد باعث می شود که هر روز با انگیزه تر و قوی تر در مجموعه حضور پیدا کنم. آکادمی و تیم هایی را تحویل گرفتم که ماحصل 7 سال برنامه ریزی و کار کردن علی اکبر مهدی پور بوده است که جا دارد از زحمات او تشکر و قدردانی کنم. فرایند و برنامه ریزی او در سال 1403 قهرمانی تمام رده ها بود که خوشبختانه با پشتکار کادرهای فنی و بازیکنان این امر در حال انجام است و خروجی آن نیز بازیکنان جوانی است که امسال در تیم بزرگسالان در حال بازی کردن هستند. 

وی ادامه داد: دوستان، هواداران و عزیزان زیادی در این مدت کم که من در باشگاه فولاد خوزستان حضور داشتم، به دنبال این بودند که چرا من سکوت کرده ام که باید بگویم من تمام حرف هایم را قبلاً برای احیای فوتبال خوزستان و مخصوصا باشگاه فولاد خوزستان زده ام و از زمان حضورم در فولاد اگر تا بدین لحظه سکوت کرده ام و حرفی نزدم به این دلیل است که اکنون خودم در مجموعه هستم و تلاش تمام مدیران و مجموعه مخصوصا آقای امین ابراهیمی مدیر کارخانه، آقای حبیب الله رضایی رییس هیات مدیره و نیز آقای بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه را مشاهده می کنم که برای حفظ سهمیه فولاد خوزستان از هیچ کوششی دریغ نکرده اند. سکوت من فقط و فقط به خاطر آرامش مجموعه بوده که احساسم بر این است که تیم در این برهه بیشتر از هر زمانی نیاز به آرامش و حمایت دارد.

این پیشکسوت باشگاه فولاد بیان کرد: هر روز برای چندین بار آقایان رضاییان و ویسی را ملاقات می کنم و حرف هایم را می زنم و آیا دیگر دلیلی برای مصاحبه وجود دارد؟ در پایان فصل و به امید خدا بعد از حفظ سهمیه فولاد خوزستان حرف های زیادی برای گفتن دارم. این اتفاقات ناگوار برای مجموعه فولاد ماحصل تفکرات مدیریت های سال های قبل است که بازیکنان جوان و متعصب بومی را از تیم خارج کرده بودند، به صورتی  که الان فولاد خوزستان فانوس به دست است.

مدیر آکادمی فولاد خوزستان در ادامه صحبت هایش با اشاره به وضعیت تیم های پایه باشگاه فولاد، گفت: تمام تیم های ما در رده های پایه اگر کوبل های داوری اجازه دهند و اشتباهات کمتری داشته باشد، مخصوصا در بازی اخیرمان مقابل تیم امید ایمان سبز شیراز، این قول را می دهم که در تمام رده ها تیم های فولاد خوزستان امید اول قهرمانی هستند و این نشان می دهد که فولاد و فوتبال خوزستان زنده است و امیدوار به آینده. همچنین مجددا این قول را می دهم با توجه به حضور 10 بازیکن از فولاد در اردوی تیم ملی جوانان و استعدادهای فراوانی که در آکادمی فولاد خوزستان وجود دارد، در سه سال آینده تیم فولاد رشد چشمگیری خواهد داشت.

بختیاری زاده در پایان تمامی علاقه مندان به فوتبال و تیم فولاد خوزستان را برای بازی امروز این تیم در لیگ برتر مقابل تراکتور به ورزشگاه شهدای فولاد دعوت کرد.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بختیاری زاده: اتفاقات ناگوار فولاد ماحصل تفکرات مدیریت های سال های قبل است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بختیاری زاده: اتفاقات ناگوار فولاد ماحصل تفکرات مدیریت های سال های قبل است"، کلیک کنید.