برای تولید اتوبوس و کشنده نیازمند خارجی ها نیستیم

برای تولید اتوبوس و کشنده نیازمند خارجی ها نیستیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در تولید خودروهای کشنده و اتوبوس نیازمند خارجی ها نیستیم، بلکه در تولید این خودروها نیازمند زمان و تامین هزینه ها هستیم.

به گزارش لیجار، عباس علی آبادی اظهار کرد: گاهی به بهانه تامین مالی و گاهی به بهانه زمان اینکه خودرو فوری مورد نیاز است واردات انجام می شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در حال حاضر یکی از بهانه ها این است که تامین کنندگان خارجی مایل به تامین مالی هستند، تصریح کرد: باید این بهانه را از بین ببریم و روش هایی را برای تامین مالی و مشارکت دادن مردم در این امر پیدا کنیم تا به این بهانه ها به سمت خارجی ها نرویم. یکی دیگر از عوامل واردات نیازهای فوری است، اما اگر از قبل این نیازها اعلام شود، تولیدکنندگان توان تامین آن را دارند.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای تولید اتوبوس و کشنده نیازمند خارجی ها نیستیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای تولید اتوبوس و کشنده نیازمند خارجی ها نیستیم"، کلیک کنید.