برای شرکت در انتخابات چه مدارک هویتی لازم است؟

برای شرکت در انتخابات چه مدارک هویتی لازم است؟

فریبرز امیری در گفت‌وگو با خبرنگار لیجار، اظهار داشت: برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری یکی از مدارک شناسایی شامل کارت ملی یا شناسنامه نیاز است.

وی عنوان کرد: پوشش کارت ملی برای واجدان شرایط شرکت در انتخابات در استان تکمیل شده است، افرادی که پیامک ثبت‌احوال را برای گرفتن کارت ملی خود دریافت کرده‌اند به ادارات ثبت‌احوال استان مراجعه کنند.

مدیرکل ثبت‌احوال لرستان، ادامه داد: همچنین قبل از برگزاری انتخابات، همه شناسنامه‌های متقاضیانی که درخواستشان ثبت شده، صادر خواهد شد.

امیری با اشاره به اینکه افرادی که شناسنامه آنها در دسترس نیست و یا مفقود شده است نیز می‌توانند در این فاصله درخواست خود را ثبت کنند، گفت: همکاران ما تلاش خواهند کرد قبل از روز انتخابات شناسنامه را صادر و تحویل مردم بدهند.

وی تصریح کرد: در روز انتخابات نیز همکاران ما برای خدمت‌رسانی آماده هستند تا مشکل مدارک هویتی مردم استان را رفع کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای شرکت در انتخابات چه مدارک هویتی لازم است؟" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای شرکت در انتخابات چه مدارک هویتی لازم است؟"، کلیک کنید.