برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در فنلاند و استونی

برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در فنلاند و استونی

سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلسینکی در اطلاعیه‌ای خطاب به ایرانیان مقیم فنلاند و استونی اعلام کرد: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشورمان از ساعت ۸ تا ۲۰ شب روز جمعه ۸ تیرماه جاری برابر با ۲۸ ژوئن سال ۲۰۲۴، در محل این سفارت در هلسینکی برگزار می‌شود.

به گزارش لیجار، سفارت جمهوری اسلامی ایران در فنلاند با تاکید بر اهمیت حضور و مشارکت فعال در انتخابات یاد شده، از همه هموطنان عزیز دعوت می کند تا با حضور پر شور در محل شعبه اخذ رای، در این انتخابات سرنوشت ساز شرکت فعال نمود و رای خود را به کاندیدای مورد نظر خویش به صندوق اخذ رای بیاندازند و نقش تعیین کننده خود را در آینده پر افتخار کشور ایفاء کنند.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در فنلاند و استونی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در فنلاند و استونی"، کلیک کنید.