بیانیه وزارت خارجه در رابطه با تلاش ها برای رسیدن گروه های امدادی به محل حادثه رییس جمهور

بیانیه وزارت خارجه در رابطه با تلاش ها برای رسیدن گروه های امدادی به محل حادثه رییس جمهور

به گزارش لیجار، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد دوشنبه اعلام کرد «بعدازظهر روز یکشنبه گذشته متاسفانه بالگرد حامل رییس جمهور و وزیر امور خارجه و برخی همراهان دیگر در منطقه ورزقان در استان آذربایجان شرقی دچار سانحه گردید».

در این بیانیه آمده که «به رغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش ها برای رسیدن گروه های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد».

وزارت امور خارجه ایران همچنین اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران از ابراز احساسات و عواطف انسانی و همبستگی تعداد زیادی از دولت ها و ملت ها و سازمان های بین المللی با دولت و مردم ایران و پیشنهادهای کمک و یاری به این عملیات جستجو و نجات صمیمانه تشکر و قدردانی می کند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه وزارت خارجه در رابطه با تلاش ها برای رسیدن گروه های امدادی به محل حادثه رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه وزارت خارجه در رابطه با تلاش ها برای رسیدن گروه های امدادی به محل حادثه رییس جمهور"، کلیک کنید.