تب جام حذفی در غیاب سرخابی ها!

تب جام حذفی در غیاب سرخابی ها!

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امروز با برگزاری 4 مسابقه برگزار می شود.

به گزارش لیجار، مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در غیاب سرخابی هایی است که برای فتح لیگ برتر تلاش می کنند. در بین 8 تیم باقی مانده سپاهان، ملوان و تراکتور هر یک به ترتیب 4، 3 و 2 بار فاتح جام شگفتی ها بوده اند و هوادار، مس رفسنجان، آلومینیوم و چادرملو اردکان نیز فرصت شگفتی سازی دارند.

چادرملو اردکان – آلومینیوم اراک

18:15

ورزشگاه: شهید نصیری

چادرملو اردکان تنها تیم لیگ یکی است که به مرحله یک چهارم نهایی راه یافته است. نماینده اردکان برای اولین بار به این مرحله راه یافته و باید مقابل تیمی صف آرایی کند که مرحله قبل پرسپولیس را از پیش رو برداشته. ایرالکو پیش از آن نساجی را از گردونه رقابت ها کنار زدند و چادرملو نخستین حریف غیرلیگ برتری آن ها محسوب می شود.

سپاهان-ملوان

ساعت: 19

ورزشگاه: نقش جهان اصفهان

طلایی پوشان با 4 قهرمانی در جام حذفی پرافتخارترین تیم غیرپایتختی رقابت هاست. آن ها که 11 سال است در انتظار فتح جام هستند باید با یکی دیگر از تیم های پرافتخار جام شگفتی ها دیدار کند.

ملوان بندرانزلی 3 بار فاتح جام حذفی شده و حالا بعد از 32 سال به جام چشم دوخته است.

در تقابل دو تیم در این فصل یک بار ملوان و یک مرتبه سپاهان به پیروزی رسیده است.

سپاهان که قهرمانی را به سرخابی ها تعارف زد به دنبال کسب تنها جام قابل دسترس است تا نهمین فصل متوالی را بدون قهرمانی سر نکند.

گل گهر-هوادار

ساعت 19

ورزشگاه امام علی (ع)

نه گل گهر تا به حال موفق به کسب جام شده نه هوادار و هر 2 تیم این فرصت را دارند تا اولین افتخار خود را کسب کنند. بازی رفت 2 تیم در فصل جاری با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید و در بازی برگشت هم هوادار با یک گل گل گهر را مغلوب ساخت.

تراکتور – مس رفسنجان

ساعت 19

ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز

این سومین مصاف 2 تیم در فصل جاری خواهد بود. در بازی رفت لیگ برتر تراکتور با یگانه گل مهدی عبدی به برتری رسید و گل های ریکاردو آلوس و محمد اکبری مصاف برگشت را 1-1 مساوی ساخت.

تراکتور و مس رفسنجان یک بار در جام حذفی 2 سال پیش با هم روبرو شدند که تراکتور در ضربات پنالتی حریف را مغلوب کرد. این بازی برای تی تی ها انتقامی است اما مسی ها با این انگیزه پا به میدان می گذارند که هیچ وقت موفق به صعود از این مرحله نشده و به دنبال شکستن این طلسم هستند.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تب جام حذفی در غیاب سرخابی ها!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تب جام حذفی در غیاب سرخابی ها!"، کلیک کنید.