تدفین دو شهید خدمت در ری هنوز قطعی نشده است/آمادگی لازم را داریم

تدفین دو شهید خدمت در ری هنوز قطعی نشده است/آمادگی لازم را داریم

به گزارش خبرنگار لیجار، مهدی باب الحوایجی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع حادثه تلخ سقوط بالگرد و شهادت خادم الرضا حضرت آیت الله رییسی و هیات همراه ایشان، نشست فوق العاده هماهنگی ستاد بزرگداشت شهدای خدمت با حضور مسوولان دستگاه های اجرایی، خدماتی، امدادی، انتظامی و امنیتی در محل سالن شهدای مدافع حرم ساختمان فرمانداری برگزار شد.

فرماندار ویژه ری شهادت را تنها اجر و پاداش به حق برای رییس جمهور دانست و گفت: حضرت آیت الله رییسی از مردم و برای مردم بود و خود و زندگی خود را وقف خدمت صادقانه و بی منت به ملت شریف ایران کرده بود. ایشان شخصیتی ممتاز و کم نظیر بود که هیچگاه پست و مقام اثری بر رفتار و گفتارشان نداشته و همواره با مناعت طبع و تقوای مثال زدنی خود با مردم در ارتباط بود.

وی افزود: ملت بزرگ ایران خادمی صدیق و شخصیتی مدیر و مدبر را از دست داد که در عین اقتدار و دارا بودن علم و تجربه و تخصص، همواره در کنار مردم بود و دغدغه ای جز خدمت به مردم و کشور را نداشت. سفرهای استانی وی نمونه قابل عرضی برای اثبات مردمی بودن رییس جمهور شهید بود و با حضور وی ملت پس از سال ها رنگ و بوی شهید رجایی و خدمت صادقانه را استشمام کردند.

باب الحوایجی در ادامه به موضوع برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای خدمت در سطح شهرستان ری اشاره کرد و گفت: با هماهنگی های انجام شده مراسم بزرگداشت و تعزیت پس از اعلام رسمی این خبر تلخ در سطح بخش ها و شهرهای ری برگزار شد و مردم قدرشناس و شهید پرور ری نیز باحضور خود در این برنامه ها بار دیگر عهد خود را با شهیدان و راه آنها تجدید کردند.

معاون استاندار تهران افزود: با توجه به برگزاری مراسم اقامه نماز و تشییع شهدا با حضور رهبر معظم انقلاب مدظله العالی در روز چهارشنبه 2 خردادماه و در محل دانشگاه تهران، با هماهنگی های صورت گرفته 6 شهرداری تابعه ری نسبت به فراهم کردن اتوبوس جهت عزیمت مردم از شهرهای شهرری، کهریزک، باقرشهر، قیامدشت، حسن آباد و قلعه نو اقدام کردند و قرار شد، اتوبوس ها از ساعت 5:30 بامداد پنجشنبه در محل هایی که اطلاع رسانی عمومی شده استقرار یافته و راس ساعت 6 صبح به سمت دانشگاه تهران حرکت کنند.

فرماندار ویژه ری در پایان افزود: با توجه به صحبت های اولیه در خصوص احتمال برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهیدان دکتر امیرعبداللهیان و سردار موسوی در شهرری و در جوار آستان مطهر حضرت عبدالعظیم (ع)، کلیه هماهنگی ها و اقدامات لازم جهت میزبانی شایسته از پیکرهای پاک شهیدان و مردم عزیز استان تهران در شهرری انجام شده که بلافاصله پس از تایید نهایی و ابلاغ برگزاری مراسم در شهرری از سوی رییس ستاد تشییع شهدای خدمت، زمان و مکان دقیق مراسم به طور شایسته به ملت شریف ایران اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تدفین دو شهید خدمت در ری هنوز قطعی نشده است/آمادگی لازم را داریم" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تدفین دو شهید خدمت در ری هنوز قطعی نشده است/آمادگی لازم را داریم"، کلیک کنید.