تنها برد استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس چه زمانی بود؟

تنها برد استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس چه زمانی بود؟

آفتاب نیوز :

استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم که در نهایت به مقام قهرمانی رسید، موفق شد در دیدار رفت پرسپولیس را با نتیجه 2 بر یک شکست بدهد.

بعد از آن پیروزی بازیکنان استقلال خوزستان حسابی روحیه گرفتند و تا هفته ها در صدر جدول ماندند.

البته پرسپولیس در بازی برگشت آن شکست را با نتیجه 2 بر صفر جبران کرد، اما در نهایت استقلال خوزستان با عبدالله ویسی و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر برد.

در آن فصل برانکو از نیمه های راه سرمربی پرسپولیس شد و نتایج نسبتا خوبی هم گرفت، اما توانست تیمش را قهرمان کند هرچند که در سال های بعد چند قهرمانی پیاپی را با پرسپولیس کسب کرد.

پرسپولیس هم در تاریخ دیدار های دو تیم 6 بار به پیروزی رسیده و البته 4 دیدار هم با نتیجه تساوی به اتمام رسیده و حالا باید دید در دیدار جمعه شب آن ها چه نتیجه ای رقم می خورد؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنها برد استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس چه زمانی بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنها برد استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس چه زمانی بود؟"، کلیک کنید.