توقیف کامیون حامل موادمخدر در تالش

لیجار/گیلان فرمانده انتظامی تالش از کشف 9 کیلوگرم موادمخدر سنتی و صنعتی در بازرسی از یک دستگاه کامیون و دستگیری 2 قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد رستمی امروز، 25 اردیبهشت ماه با اشاره به اینکه باید لزوم توجه به برنامه ریزی در حوزه مبارزه با موادمخدر را یک اصل بدانیم، اظهار کرد: اعتیاد به موادمخدر زمینه ساز بسیاری از جرایم و آسیب های دیگر است و پلیس قاطعانه با سوداگران مرگ مقابله خواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی دریافت خبر تردد یک دستگاه کامیون حامل موادمخدر از سمت یکی از استان های مرکزی به سمت شهرستان تالش، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پلیس با انجام اقدامات نامحسوس و تحقیقات به عمل آمده پس از اطمینان از صحت موضوع، خودرو مورد نظر را در محور مواصلاتی اسالم – تالش شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش از کشف 6 کیلوگرم شیشه، 2 کیلوگرم تریاک و یک کیلوگرم هرویین که به صورت ماهرانه ای در این خودرو جاساز شده بود با همکاری مرزبانی استان گیلان خبر داد و گفت: در این خصوص متهمان 21 و 44 ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر اینکه اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسیولیت کنند، قطعا امنیت مطلوب تری را می توان در آن جامعه برقرار کرد، گفت: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت افراد در امر تهیه و توزیع موادمخدر و معتادان متجاهر، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف کامیون حامل موادمخدر در تالش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف کامیون حامل موادمخدر در تالش"، کلیک کنید.