تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس

تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس

آفتاب نیوز :

پرسپولیس مسیر پر پیچ و تابی را برای خصوصی سازی طی کرد و در نهایت کنسرسیوم بانکی سهام عمده پرسپولیس را برعهده گرفتند که در این بین بانک شهر سهام بیشتری در اختیار دارد.

حال در ساعات اخیر موضوعی مهم از سوی برخی خبرگزاری ها و فضای مجازی مطرح شد که هواداران پرسپولیس را در خصوص آینده پرسپولیس و شیوه اداره آن نگران می کرد.

در خبر ها آمده بود که بانک شهر به مدت 2 سال و تحت عنوان «مدیریت پیمان» اداره پرسپولیس را به شهرداری تهران واگذار خواهد کرد که این موضوع می توانست در شیوه مدیریت این تیم در فصل آینده تاثیرگذار باشد.

حال با پیگیری های انجام شده از مدیران پرسپولیس، این موضوع تکذیب شد و صحبت های یکی از مدیران این باشگاه نشان می دهد چنین اتفاقی صحت ندارد؛ بنابراین بانک شهر که عمده سهام پرسپولیس را به عنوان مالک این باشگاه در اختیار دارد به طور مستقیم وظایف مدیریتی را اداره خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس"، کلیک کنید.