ثبت نام 300 شرکت در نمایشگاه الکامپ/ «الکامپ استارز» سکویی برای معرفی استارت آپ های نوپا

در نشست خبری نمایشگاه الکامپ 1403 مطرح شد؛

ثبت نام 300 شرکت در نمایشگاه الکامپ «الکامپ استارز» سکویی برای معرفی استارت آپ های نوپا

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ 8 تا 11 تیرماه امسال در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لیجار، نشست خبری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران با حضور اعضای هییت مدیره سازمان، تیم اجرایی نمایشگاه الکامپ و اصحاب رسانه با محوریت «برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ» برگزار شد.

در ابتدای این نشست علی حکیم جوادی رییس هییت مدیره سازمان نصر تهران گفت: نمایشگاه الکامپ قدمتی 30 ساله دارد. از این رو به حدی از بلوغ رسیده است که از عمق دانشی و تجربی خوبی برخوردار است.

حضور 50 استارتاپ و 300 شرکت در الکامپ 1403

حیدری دبیر نمایشگاه الکامپ گفت: در پیش ثبت نام الکامپ امسال تاکنون حدود 300 شرکت برای حضور در نمایشگاه پیش ثبت نام کرده اند که حدود 27 هزار متر مربع فضا برای آن ها در نظر گرفته شده است. همچنین در این مرحله 50 استارتاپ نیز ثبت نام کرده اند.

وی در ادامه افزود : پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ تا 20 اردیبهشت ادامه دارد و به دلیل استقبال تا پایان اردیبهشت ماه تمدید خواهد شد و علاقمندان می توانند برای ثبت نام به سایت الکامپ مراجعه کنند. همچنین تلاش میکنیم با ارایه تسهیلات امکان حضور استارتاپ های استانی را فراهم کنیم.

دبیر نمایشگاه الکامپ درخصوص زمان برگزاری این نمایشگاه گفت: بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ 8 تا 11 تیرماه امسال در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

الکامپ استارز سکویی برای معرفی استارتاپ های نوپا

آرش برهمند مدیر بخش الکامپ استارز درباره این بخش توضیح داد :  الکامپ استارز افزونه استارتاپی نمایشگاه الکامپ است که قدمت آن به 8 سال پیش برمی گردد که 2 سال به صورت مجازی و 6 سال به صورت حضوری و با حضور 100 تیم استارتاپی برگزار شد. این بخش یکی از پربیننده ترین و شلوغ ترین بخش های نمایشگاه است که بخش های مختلفی مانند اتاق جذب سرمایه، مشاوره و .. است.

وی در ادامه افزود: شعار الکامپ امسال «همه باهم برای اقتصاد دیجیتال» است، از این رو مهمترین چیزی که الکامپ استارز روی آن تمرکز کرده بخش استانی است تا استان های مناطق محروم و پارک های علم و فناوری حضور داشته باشند و استارتاپ های دور از مرکز نیز دیده شوند.

برهمند ادامه داد: نکته مهم دیگر این است که بازیگران مختلف را با استارتاپ ها آشنا کنیم تا رشد و توسعه پیدا کنند. در الکامپ استارز امسال بیش از نیمی از بخش های توسط بانوان انجام خواهد شد و حضور پررنگی خواهند داشت.

مدیر بخش الکامپ استارز گفت: الکامپ فرصت بسیار خوبی برای کسب و کارهای نو است تا به کمک رسانه ها و بخش خصوصی بتوانند به جریان اصلی خود برگردند. الکامپ خانه ای برای تمام فعالین حوزه تکنولوژی است و یک سرمایه ملی محسوب می شود.

برهمند گفت: آوردگاه سرمایه بخشی از الکامپ سال گذشته بود که با همکاری بخش خصوصی و صندوق نوآوری برگزار شد. سال گذشته حدود 60 درصد افراد توانستند جلسات دوم را خارج نمایشگاه با سرمایه گذاران برگزار کنند که آمار بسیار خوبی است. رویکرد ما تاکنون این بوده است که از ظرفیت بخش خصوصی، صندوق نوآوری استفاده کنیم و تلاش می کنیم با حضور صنایع قدیمی و تثبیت شده سرمایه مورد نیاز کسب و کارهای نوپا را فراهم کنیم.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت نام 300 شرکت در نمایشگاه الکامپ/ «الکامپ استارز» سکویی برای معرفی استارت آپ های نوپا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت نام 300 شرکت در نمایشگاه الکامپ/ «الکامپ استارز» سکویی برای معرفی استارت آپ های نوپا"، کلیک کنید.