جانفشان سهمیه پارالمپیک نگرفت

جانفشان سهمیه پارالمپیک نگرفت

به گزارش خبرگزاری لیجار، در جریان رقابت های پاراتنیس روی میز انتخابی پارالمپیک 2024 پایس که به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود، ظهر امروز حسن جانفشان ملی پوش کشورمان به مصاف حریفان رفت و در نهایت موفق به کسب سهمیه نشد.

جانفشان که در بازی های پاراآسیایی هانگژو موفق به کسب مدال برنز شد، در مرحله گروهی کلاس 2 مردان با یک برد و یک باخت مقابل حریفانی از عربستان و اسپانیا، به مقام دوم رسید و راهی مرحله حذفی شد.

او در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رسول نزیروف 3 بر 2 پیروز شد، اما در مرحله نیمه نهایی 3 بر یک به گیلهرمه مارسیو داکاستا از برزیل باخت و از صعود به فینال باز ماند.

در این رقابت ها نفرات اول هر کلاس جواز حضور در پارالمپیک را کسب می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جانفشان سهمیه پارالمپیک نگرفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جانفشان سهمیه پارالمپیک نگرفت"، کلیک کنید.