جدال حساس گیتی پسند برای رسیدن به صدر در کازرون

جدال حساس گیتی پسند برای رسیدن به صدر در کازرون

لیجار/اصفهان تیم هندبال گیتی پسند در هفته نهم لیگ برتر به مصاف نیروی زمینی شهید شاملی کازرون خواهد رفت. فرهادی، بازیکن گیتی ها، این دیدار را تقابل با رقیب اصلی دانست.

تیم هندبال گیتی پسند در چارچوب رقابت های هفته نهم از سی وششمین فصل لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور، امروز (20 بهمن ماه) از ساعت 16 در کازرون باید مقابل تیم نیروی زمینی شهید شاملی بایستد و برای رسیدن به صدر جدول دیداری سخت را سپری کند.

تیم هندبال گیتی پسند در نخستین بازی اش پس از اتمام دومین تعطیلی مسابقات لیگ برتر در خانه، پذیرای سپاهان نوین بود و همشهری اش را با نتیجه 22 بر 17 شکست داد تا هفتمین پیروزی متوالی شاگردان کیوان صادقی در هفته هشتم رقم بخورد.

گیتی زن ها برای تداوم بالانشینی و عبور از مس کرمان، امیدوارند در کازرون تیم نیروی زمینی شهید شاملی را از پیش رو بردارند تا در صورت توقف یا شکست احتمالی مس کرمان، جایگاه این تیم را در صدر جدول تسخیر کنند. 

امین فرهادی، بازیکن گیتی پسند، پیش از مصافی با شهید شاملی کازرون، اظهار کرد: توانستیم روند پیروزی های مان را ادامه دهیم. در شروع دوباره لیگ بازی سختی را سپری کردیم، زیرا پس از وقفه بازگشت دوباره و شروع کار سختی است. بازی دشواری برابر کازرون در پیش داریم که تقریبا رقیب اصلی ما به شمار می آید.

وی گفت: در خانه حریف بازی داریم و ترکیبی از بازیکن جوان و با تجربه را در اختیار دارند. امیدوارم با ارایه یک بازی خوب، دست پر برگردیم.

فرهادی ادامه داد: جو رفاقتی در تیم داریم و برای هم بازی می کنیم. خیلی از مواقع عقب افتادیم، اما برای هم جنگیدیم و نتیجه اش را هم گرفتیم. با همدلی توانستیم به اینجا جدول برسیم. 

این بازیکن گیتی ها درباره وضعیت تیمش، بیان کرد: چند مصدوم داشتیم که خیلی بر تیم اثرگذار بودند و در پست آن ها ضعف داریم. امیدوارم سریع تر به تیم برگردند و نتیجه خوب را حفظ کنیم.

فرهادی با اشاره به شرایط خودش، تاکید کرد: هر بازیکن خصوصیاتی دارد، من نیز با کمک سرمربی توانستم در چند پست بازی کنم. ما سربازیم و قصدمان کمک به تیم است، حالا در هر پستی باشد، مهم نتیجه است.

به گزارش لیجار، تقابل گیتی پسند با نیروی زمینی شهید شاملی کازرون اولین فینال از سه فینال سخت گیتی پسند در هفته های پایانی نیم فصل اول است و پس از جدال با این تیم باید دو دیدار سرنوشت ساز با سپاهان اصفهان و مس کرمان انجام دهد که می تواند تا حدود زیادی تکلیف قهرمان فصل را هم مشخص کند.

پایان خبر لیجار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدال حساس گیتی پسند برای رسیدن به صدر در کازرون" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدال حساس گیتی پسند برای رسیدن به صدر در کازرون"، کلیک کنید.