جزییات مذاکره با سرمربی فصل آینده پرسپولیس/ چه کسانی موافقت کردند

جزییات مذاکره با سرمربی فصل آینده پرسپولیس/ چه کسانی موافقت کردند

به گزارش خبرنگار لیجار، رضا درویش با اشاره به انتخاب اوسمار ویه را به عنوان جانشین یحیی گل محمدی گفت: در درجه اول باید فضای بازیکنان را ببینیم که می توانند با اوسمار همکاری داشته باشند را دارند. دیدم تقریبا تمام بازیکنان می خواهند با او ادامه دهیم. گفتیم شاید بازیکن از لحاظ روحی و روانی تعلق خاطر دارد. به همین خاطر سراغ پیشکسوتان باشگاه نظیر علی پروین به عنوان شناسنامه فوتبال ایران و محمود خوردبین شناسنامه پرسپولیس رفتیم. در هر کاری سعی می کنم کارشناسی کنم. آنها دسته جمعی گفتند هر مربی خارجی درجه اول بیاید به فضا آشنا باشد. باید حداقل کسی بیاید که شناخت داشته باشد. دو هفته فرصت داشتیم و دوست داشتیم قهرمان شویم به همین خاطر فرصت برای از دست دادن نتیجه نداریم که سراغ همین رفتیم.

او درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد با اوسمار تاکید کرد: او گفت باید با خانواده اش صحبت کند و درباره این موضوع سپس تصمیم گیری کند. من فکر می کنم او در پرسپولیس می ماند. اوسمار ویه را به ما برنامه داده است. او 33 روز تمرینات را هم تعطیل کرده است لیست ورود و خروج هم داده است.

درویش درباره اردوی اروپایی سرخپوشان تصریح کرد: آقای بادامکی همین امشب سراغ بررسی آن اردو می رود و در آنجا شرایط را ببیند که با اوسمار هم هماهنگ می شود تا اردوی 10 تا 15 روزه ای در هلند داشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات مذاکره با سرمربی فصل آینده پرسپولیس/ چه کسانی موافقت کردند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات مذاکره با سرمربی فصل آینده پرسپولیس/ چه کسانی موافقت کردند"، کلیک کنید.