حرکت تیم های امدادی هلال احمر به سمت محل احتمالی فرود بالگرد

حرکت تیم های امدادی هلال احمر به سمت محل احتمالی فرود بالگرد

به گزارش خبرگزاری لیجار، ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه شماره 5، آخرین اقدامات جست وجو در سانحه بالگرد رییس جمهوری را اعلام کرد.

این اطلاعیه به شرح زیر است:

1. با توجه به شناسایی 2 نقطه حرارتی در روستای طویل، تیم های امدادی هلال احمر به سمت محل احتمالی فرود بالگرد حامل رییس جمهور و همراهانش در حرکت هستند.

2. در حال حاضر تعداد 73 تیم امدادی، در منطقه جست وجوی بالگرد حادثه دیده در روستای طویل حضور دارند که از این تعداد، 23 تیم آنست هلال احمر (سگ های زنده یاب) هستند که به همراه تجهیزات پیشرفته و تخصصی از تهران و استان های مجاور به منطقه وقوع حادثه اعزام شده اند.

3. شرایط جوی منطقه، مه گرفته و بارانی بوده و عملیات جست وجو با وجود شرایط سخت و کاهش دید در منطقه و همچنین مخاطرات محیطی از سوی تیم های امدادی ادامه یافته است.

اخبار تکمیلی در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حرکت تیم های امدادی هلال احمر به سمت محل احتمالی فرود بالگرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حرکت تیم های امدادی هلال احمر به سمت محل احتمالی فرود بالگرد"، کلیک کنید.