حمله موشکی یمن به یک هدف نظامی صهیونیستی

حمله موشکی یمن به یک هدف نظامی صهیونیستی

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله موشکی به یک هدف نظامی صهیونیستی در سرزمین های اشغالی خبر داد.

به گزارش لیجار، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین و در پاسخ به جنایت های دشمن صهیونیستی علیه آوارگان در رفح، نیروی موشکی یمن یک هدف نظامی برای دشمن اسراییلی در منطقه ام الرشراش واقع در جنوب سرزمین های اشغالی را هدف قرار داد.

وی گفت که این حمله با موشک بالستیک«فلسطین» انجام شد؛ موشکی که برای اولین بار نیروهای مسلح یمن امشب از آن رونمایی کرد و این عملیات با موفقیت انجام شد.

در این بیانیه آمده است که تا زمان توقف تجاوزها به غزه و پایان محاصره ملت فلسطین در این باریکه، عملیات نظامی یمن ادامه خواهد داشت.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله موشکی یمن به یک هدف نظامی صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله موشکی یمن به یک هدف نظامی صهیونیستی"، کلیک کنید.