خبیری: مهاجری سرمربی خیبر باقی می ماند/ ورزشگاه «لُر آرنا» تا پیش از شروع لیگ برتر آماده می شود

خبیری: مهاجری سرمربی خیبر باقی می ماند ورزشگاه «لُر آرنا» تا پیش از شروع لیگ برتر آماده می شود

مدیرعامل خیبر خرم آباد گفت: نظر مالک باشگاه بر این است که مهاجری سرمربی خیبر باقی بماند.

حسین خبیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری لیجار، در خصوص صعود خیبر خرم آباد به لیگ برتر و برنامه های این تیم برای آنکه در اولین فصل حضورش به لیگ دسته یک سقوط نکند، اظهار کرد: با توجه به اینکه یک بازی تا پایان فصل باقیمانده، تلاش می کنیم تا در آن بازی هم عملکرد خوبی داشته باشیم و پس از آن برنامه های خود را برای فصل آینده دنبال خواهیم کرد. پس از دریافت جام و جشن قهرمانی در لیگ دسته یک، بهتر می توانیم خود را برای فصل آینده آماده کنیم.

وی در مورد اینکه آیا کادرفنی تیم خیبر خرم آباد دچار تغییراتی در فصل بعد خواهد شد، عنوان کرد: نظر آقای مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر بر این است که با محمدرضا مهاجری به عنوان سرمربی ادامه دهیم. مهاجری تیم را به لیگ برتر رسانده، کارنامه خوبی در عرصه مربیگری دارد و می تواند با توجه به شناختی که از تیم دارد در فصل بعد هم نتایج خوبی در لیگ برتر کسب کند. کاملاً از او راضی هستیم و البته تقویت تیم در همه زمینه ها نیز فصل بعد صورت می گیرد.

مدیرعامل باشگاه خیبر خرم آباد در مورد ورزشگاه تیمش در فصل آینده لیگ برتر تاکید کرد: از دو ماه پیش تجهیز و آماده سازی ورزشگاه لُر آرنا به عنوان ورزشگاه جدید تیم آغاز شد و تا پیش از شروع لیگ برتر هم به آمادگی لازم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر خواهد رسید. آقای احسان ناصر رییس هییت مدیره باشگاه با حمایت مالک باشگاه مراتب امور را اجرایی می کند.  

وی درباره اینکه عنوان کرده بود اگر وحید امیری با پرسپولیس به توافق نرسد اقدامات لازم برای جذب وی آغاز خواهد شد، یادآور شد: بحث نقل و انتقالاتی را در حال حاضر پیگیری نمی کنیم تا فصل به پایان برسد و در این مقطع هر گونه صحبتی در این زمینه برای تیم ایجاد حاشیه می کند. برنامه های مهم تری برای فصل آینده در زمان حال داریم. اول باید بودجه باشگاه مشخص شود، وضعیت کادرفنی و نیاز های سرمربی تیم مشخص شود، بعد در راستای خواسته های کادرفنی نسبت به حفظ و جذب بازیکنان اقدام خواهیم کرد.  

خبیری تصریح کرد: حتماً برنامه ما برای فصل آینده این است که نمایش قابل دفاعی ارایه کنیم. آمدیم تا در لیگ برتر ماندگار شویم، چون استان لرستان، استانی پر هوادار است که در فوتبال خیلی علاقه مند دارد. البته استعداد های بسیار زیادی در فوتبال استان حضور دارند و آمده ایم تا توانایی های خود را ثابت کنیم. قطعاً حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.  

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبیری: مهاجری سرمربی خیبر باقی می ماند/ ورزشگاه «لُر آرنا» تا پیش از شروع لیگ برتر آماده می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبیری: مهاجری سرمربی خیبر باقی می ماند/ ورزشگاه «لُر آرنا» تا پیش از شروع لیگ برتر آماده می شود"، کلیک کنید.