دستگیری شرورِ قمه به دستی که خیابان می‌بست

دستگیری شرورِ قمه به دستی که خیابان می‌بست

آفتاب‌‌نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری یکی از اوباش سابقه دار این شهرستان که با استفاده از قمه اقدام به برهم زدن نظم و امنیت شهر و تهدید شهروندان کرده بود خبر داد.

سرهنگ کامران ملکی در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به کارکنان پلیس مستقر در پست ایست و بازرسی و اعلام اینکه در یکی از خیابان‌های شهر فردیس یکی از اراذل و اوباش با در دست داشتن یک تیغه قمه اقدام به فحاشی و تهدید شهروندان می‌نماید، بلافاصله یک تیم از نیرو‌های پلیس به محل اعزام شدند.

سرهنگ ملکی افزود: مأموران پلیس پس از رسیدن به محل اعلامی مشاهده کردند یکی از اشرار سابقه دار با در دست داشتن یک تیغه قمه اقدام به مسدود کردن خیابان، قدرت نمایی، فحاشی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی کرده است.

وی افزود: شرور حاضر در صحنه پس از مشاهده مأموران نه تنها به تذکرات آن‌ها توجه و اعتنا نکرد بلکه با استفاده از سلاح سرد در اختیار به سمت مأموران حمله‌ور شد، ولی مأموران پلیس علی‌رغم اینکه برابر قانون به کارگیری سلاح و در دفاع متقابل اجازه استفاده از اسلحه را داشتند با از خودگذشتگی و جانفشانی با به کارگیری فنون پلیسی و دفاع شخصی اقدام به زمین‌گیر کردن و دستگیری متهم کردند.

سرهنگ ملکی در پایان با اشاره به اینکه شرور دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد، خاطر نشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با برهم زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه بدون اغماض برخورد خواهیم کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری شرورِ قمه به دستی که خیابان می‌بست" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری شرورِ قمه به دستی که خیابان می‌بست"، کلیک کنید.