دستگیری 5 جستجوگر گنج در آسارای کرج

فرماندهی یگان حفاظت میراث فرهنگی استان البرز از دستگیری پنج حفار غیر مجاز که با هدف تحصیل اشیاء تاریخی اقدام به حفاری در یکی از روستاهای بخش آسارا کرده بودند خبر داد.

دستگیری 5 جستجوگر گنج در آسارای کرج

آفتاب نیوز :

فرماندهی یگان حفاظت میراث فرهنگی استان البرز اعلام کرد: پیرو رصد اطلاعاتی و اخبار واصله به یگان حفاظت میراث فرهنگی استان البرز مبنی بر فعالیت یک گروه حفاری غیرمجاز در بخش آسارا واقع در محور کرج-چالوس و در تعاملات صورت گرفته با فرماندهی کلانتری 28 آدران در خصوص چگونگی فعالیت حفاران، ماموران با قید فوریت به محل اعزام شدند.

در این ماموریت پنج حفار غیرمجاز در حال حفاری دستگیر و نسبت به توقیف یک دستگاه موتور برق و تحویل آنها به کلانتری جهت سیر مراحل قضایی اقدامات لازم به عمل آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 5 جستجوگر گنج در آسارای کرج" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 5 جستجوگر گنج در آسارای کرج"، کلیک کنید.