دست نکونام در خط حمله بازتر شد

دست نکونام در خط حمله بازتر شد

آفتاب نیوز :

یکی از غایبان استقلال برای دیدار برابر تراکتور، آرمان رمضانی بود که به دلیل مصدومیت، این بازی را از دست داد. مهاجم بلند قامت آبی ها که از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شده بود با وجود همراهی تیم در تبریز، اما فرصت حضور در زمین مسابقه را به دست نیاورد.

رمضانی که با وجود آسیب دیدگی با کاروان تیم راهی تبدیل شده بود، تمام 90 دقیقه را از روی نیمکت ذخیره ها تماشا کرد و در شرایطی که استقلال نیازمند تقویت در بخش هجومی بود، اما عملاً دست نکونام جهت انجام تغییرات بسته بود.

حالا و با گذشت دو روز از دیدار با تراکتور، آسیب دیدگی رمضانی نیز رو به بهبود است و این بازیکن در تمرینات گروهی امروز نیز شرکت کرد تا نشان دهد مشکلی برای دیدار حساس روز دوشنبه برابر ذوب آهن ندارد.

استقلال که با وجود توقف برابر تراکتور به لطف تساوی پرسپولیس و سپاهان توانست همچنان صدرنشین لیگ برتر باقی بماند، در دیدار بعدی برابر شاگردان محمد ربیعی چاره ای جز پیروزی و کسب سه امتیاز ندارد تا به صدر نشینی خود و حفظ فاصله اش با پرسپولیس ادامه دهد.

آبی ها برای پیروزی در این مسابقه نیازمند استفاده از تمامی نفرات هستند که با بازگشت رمضانی حالا می توان گفت که دست نکونام در بخش هجومی کمی بازتر از قبل خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دست نکونام در خط حمله بازتر شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دست نکونام در خط حمله بازتر شد"، کلیک کنید.