دعوت رییس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور از مردم برای شرکت در انتخابات

دعوت رییس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور از مردم برای شرکت در انتخابات

سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور با صدور پیامی از ملت شریف ایران اسلامی برای شرکت حماسی و پرشور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد.

به گزارش لیجار در پیام حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی آمده است:« حیات تابناک و پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی از نخستین روزهای استقرار خود تاکنون، بارها شاهد حماسه آفرینی ملت آگاه و همیشه در صحنه بوده است؛ عرصه های انتخابات از آن دست آزمون‌های بزرگ و سرنوشت سازی است که برغم تمامی توطئه‌ها و تلاش نافرجام بدخواهان و دشمنان این ملت، همواره به صحنه‌های ناب و شورانگیزی از شکوه و عظمت همبستگی ملی و تجلی جلوه‌های بی‌نظیری از جمهوریت و مردم سالاری دینی نظام اسلامی تبدیل شده‌اند.

راز سربلندی ملت ایران در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی، ولایتمداری و داشتن روحیه انقلابی است که توانسته با شناخت دقیق و مدیریت صحنه ها بر دشمن فائق بیاید، مردم عزیز ایران اسلامی خوب می دانند که سرافرازی نظام جمهوری اسلامی و نشستن بر بام قله های افتخار، با مشارکت حداکثری یکایک مردم در صحنه های مختلف انقلاب درهم تنیده است که البته انتخابات از مهمترین این عرصه هاست.

مهم ترین مسئله در انتخابات این است که همه در این آزمون عمومی شرکت کنند و نشان دهند که ملت ایران زنده و پویاست و به سرنوشت کشور اسلامی خود علاقه‌مند است.

حضور مردم در انتخابات یک پیام به دشمنان این مرز بوم دارد و آن اینکه “ما پای انقلاب هستیم”، مردم این سرزمین اسلامی سرنوشت‌شان را خودشان تعیین می‌کنند و اجازه نخواهند داد تا بیگانگان دخالتی در امور کشورشان داشته باشند.

مردم مؤمن ایران اسلامی فهم صحیح و درستی از موقعیت امروز کشور دارند و بادقت و توجه زمینه انتخاب رئیس‌جمهور تراز شهید رئیسی را فراهم می‌کنند، مردم محور و تعیین‌کننده نتیجه انتخابات هستند و با بصیرت انقلابی، نقش خود را در اثبات مشروعیت بی‌مثال نظام جمهوری اسلامی ایفا خواهند کرد و آنچه بیش از هر چیز دیگر اهمیت دارد نقش مشارکت حداکثری است و پس از آن «انتخاب اصلح» که موجبات استمرار مسیر توسعه کشور و تقویت نظام مردم سالاری دینی را فراهم می‌کند.

اینجانب رجاء واثق دارم که در شرایط کنونی و حساس، آحاد ملت شریف ایران اسلامی به ویژه خانواده بزرگ و مجاهد انتظامی کشور با تأسی به فرامین و منویات گهربار امامین انقلاب و در عمل به وصایای شهدای عزیز، حضور آگاهانه  در انتخابات را حق مسلم و تکلیف دینی خود فرض کرده و برای پرشورتر شدن هر چه بیشتر فضای انتخابات و انتخاب رئیس جمهوری اصلح، توانمند و در تراز انقلاب و شهید رئیسی عزیز، از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد و به یُمن عید ولایت امیرمؤمنان سلام‌الله علیه که سایه پر خیر و برکت این امام همام بر این کشور شیعه افکنده است، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در هشتم تیرماه حماسه‌ای نو خواهد ساخت که مصداق آیه شریفه ” الیوم یئس الذین کفروا من دینکم” مایه ناامیدی و یأس دشمنان و بدخواهان خواهد شد ان‌شاءالله.»

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت رییس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور از مردم برای شرکت در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت رییس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور از مردم برای شرکت در انتخابات"، کلیک کنید.