دعوت ستاره آمریکایی شهرداری گرگان به تیم ملی لبنان

دعوت ستاره آمریکایی شهرداری گرگان به تیم ملی لبنان

ستاره آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در فهرست تیم ملی لبنان قرار گرفت.

به گزارش لیجار، جاد الحاج، سرمربی تیم ملی بسکتبال لبنان، فهرست 13نفره ای را برای حضور در رقابت های انتخابی کاپ آسیا 2025 عربستان معرفی کرد که نام ستاره آمریکایی تیم شهرداری گرگان نیز در آن حضور دارد.

نورول پل، سنتر آمریکایی تبار تیم بسکتبال شهرداری گرگان است که ملیت لبنانی دارد و طبق فهرست اعلامی جاد الاحاج می تواند در مسابقات انتخابی کاپ آسیا پیراهن لبنان را بار دیگر به تن کند.

نورول پل در فصل جاری به تیم شهرداری گرگان پیوست و با این تیم نیز عملکرد خوبی در رقابت های لیگ برتر ایران و سوپرلیگ غرب آسیا داشته است.

شهرداری گرگان در سوپرلیگ غرب آسیا با تیم ساجس لبنان که هدایت آن را نیز جاد الحاج بر عهده دارد همگروه است و در هر دو بازی رفت و برگشت، حریف لبنانی اش را شکست داده است. نورول در این دو بازی نیز عملکرد خوبی را مقابل شاگردان جاد الحاج به نمایش گذاشت.

فهرست لبنان برای حضور در انتخابی کاپ آسیا 2025 عربستان:

1- علی منصور
2- علی مزهر
3- جاد خلیل
4- وایل عرکچی
5- امیر سعود
6- مارک خویری
7- کریم زینون
8- عمر جمال الدین
9- سرجیو درویش
10- هایک گیوکجیان
11- جرارد حدیدیان
12- کریم عزالدین
13- نورول پل

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت ستاره آمریکایی شهرداری گرگان به تیم ملی لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت ستاره آمریکایی شهرداری گرگان به تیم ملی لبنان"، کلیک کنید.