دین‌محمدی: استقلال باید خیلی زود با نکونام شروع کند

دین‌محمدی: استقلال باید خیلی زود با نکونام شروع کند

آفتاب‌‌نیوز :

 سیروس دین‌محمدی پیشکسوت استقلال عملکرد کلی باشگاه را در چند هفته گذشته نگران کننده عنوان کرد و اعتقاد دارد که مدیران و مسئولان این تیم هرچه سریع‌تر باید برنامه‌های آینده این باشگاه را مشخص کنند و تیم را برای فصل آینده آماده کنند.

دین‌محمدی در ابتدا اظهار داشت: نمی‌دانم چرا برای تصمیم گیری‌های باشگاه استقلال زمان کشته می‌شود، دلشان برای این هوادار نمی‌سوزد که هرسال باید منتظر بماند و شرایط تیم نامشخص باشد؟ این اتفاق هر سال در استقلال رقم می‌خورد و با از دست رفتن زمان رسما نقل و انتقالات و آماده سازی قبل از لیگ را از دست می‌دهد.

او در ادامه گفت: کارنامه جواد نکونام مشخص است و با تمام مشکلاتی که داشت موفق شد تیم را نایب قهرمان کند و در هفته‌های پایانی بنا به اتفاقاتی که رقم خورد جام را از دست داد، او به تمام مشکلات تیم آگاه است، روی بازیکنان شناخت دارد و از لحاظ فنی هم در شرایط خوبی به سر برد و به نظر می‌رسد که ادامه دادن با او تصمیمی منطقی باشد.

دین‌محمدی افزود: اگر از اول استارت خوبی نداشته باشی در کل فصل به مشکل می‌خوری، اگر می‌خواهند بازیکن بگیرند الان بهترین موقع است و باید شروع کنند، فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد که سریع تصمیم‌گیری نمی‌کنند، الان که هولدینگ آمده توقع می‌رفت که نسبت به سال‌های گذشته سریع‌تر انتصاب‌ها صورت بگیرد و شرایط تیم مشخص شود.

او در انتها گفت: با توجه به اینکه تراکتور، پرسپولیس و خیلی تیم‌های دیگر هنوز سرمربی ندارند این بهترین شرایط برای استقلال بود که لیست ارائه کند و بازیکنان را جذب کند، نباید وقفه ایجاد شود و باید هرچه سریع‌تر تصمیم‌گیری‌ها انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دین‌محمدی: استقلال باید خیلی زود با نکونام شروع کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دین‌محمدی: استقلال باید خیلی زود با نکونام شروع کند"، کلیک کنید.