رصد عدم تبلیغات ستادهای انتخاباتی در فضای سایبر از ساعت ۸ صبح امروز

رصد عدم تبلیغات ستادهای انتخاباتی در فضای سایبر از ساعت ۸ صبح امروز

رئیس پلیس فتا فراجا گفت: براساس اعلام ستاد انتخاباتی کشور؛ تبلیغات نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ساعت ۰۰: ۰۸ صبح روز پنج شنبه مورخ هفتم تیرماه سال ۱۴۰۳ به پایان می رسد و هر گونه فعالیت تبلیغاتی پس از آن در فضای سایبر ممنوع می باشد.

به گزارش لیجار، سردار وحید  مجید در تشریح این خبر اظهار داشت: بر اساس اعلام ستاد انتخاباتی کشور مبنی بر پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، رصد هر گونه فعالیت های مرتبط با موضوع در فضای سایبر توسط پلیس فتا در حال اجرا می باشد.

رئیس پلیس فتا فراجا بیان داشت: رصد هرگونه تبلیغات ستادهای انتخاباتی کاندیداهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در فضای مجازی برابر دستورالعمل مورد اشاره از ساعت ۰۰: ۰۸ مورخ هفتم تیرماه سال ۱۴۰۳ تا پایان مراحل رای گیری در کارگروه های ویژه عملیاتی در سراسر کشور  در جریان بوده و در صورت مشاهده موارد تخلفاتی موضوع به دستگاه های ذی صلاح اعلام خواهد شد.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رصد عدم تبلیغات ستادهای انتخاباتی در فضای سایبر از ساعت ۸ صبح امروز" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رصد عدم تبلیغات ستادهای انتخاباتی در فضای سایبر از ساعت ۸ صبح امروز"، کلیک کنید.