رقیب دموکرات بایدن از گود انتخابات کنار کشید

رقیب دموکرات بایدن از گود انتخابات کنار کشید

به گزارش لیجار، خانم ویلیامسون 71 ساله، توجه خود را به انتخابات مقدماتی دموکرات ها در نیوهمپشایر در 23 ژانویه معطوف کرده بود، اما در دور دوم با اینکه جو بایدن، رییس جمهور فعلی دموکرات آمریکا در لیست رای دهی نبود، تنها حدود 4 درصد از آرا را به دست آورد.

به گزارش رویترز، ویلیامسون در این باره در ویدیویی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) گفت: «عشق شما را با خود می برم، حمایت شما را با خود می برم و می دانم که مانند هر پایانی، همیشه شروعی جدید است.»

به گزارش لیجار، او همچنین برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2020 نامزد شده بود.

یکی دیگر از رقبای نه چندان چالشی بایدن که نماینده ای دموکرات به نام دین فیلیپس از مینه سوتا است، با وجود جلب حمایت های محدود رای دهندگان، در رقابت ها باقی مانده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقیب دموکرات بایدن از گود انتخابات کنار کشید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقیب دموکرات بایدن از گود انتخابات کنار کشید"، کلیک کنید.