روایت خبرگزاری قوه قضاییه از نحوه دستگیری مریم مهرابی

روایت خبرگزاری قوه قضاییه از نحوه دستگیری مریم مهرابی

به گزارش لیجار از رسانه قوه قضاییه،‌ روز گذشته رسانه‌های معاند در خبری مدعی شدند که مریم مهرابی، به همراه دختران خردسالش در اصفهان بازداشت شده است.

طبق بررسی‌های خبرگزاری میزان بازداشت فرزندان مریم مهرابی به هیچ‌وجه صحت ندارد و در حال حاضر دختران وی نزد خانواده اش نگهداری می‌شوند.

این دروغ‌پراکنی و جوسازی رسانه‌های معاند در حالی صورت گرفته است که مریم مهرابی به دلیل تلاش برای تحریک مردم به خشونت، جنگ و کشتار با یکدیگر به قصد برهم زدن امنیت کشور بازداشت شده و دارای سوابق متعدد کیفری بوده که هم‌اکنون با تفهیم اتهام و با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت خبرگزاری قوه قضاییه از نحوه دستگیری مریم مهرابی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت خبرگزاری قوه قضاییه از نحوه دستگیری مریم مهرابی"، کلیک کنید.