ریابکوف: باید بازداندگی هسته ای خود را با نیازهای کنونی تطبیق دهیم

ریابکوف: باید بازداندگی هسته ای خود را با نیازهای کنونی تطبیق دهیم

معاون وزیر خارجه روسیه امروز (سه شنبه) گفت، اقدامات تحریک کننده ایالات متحده و ناتو این مساله را باعث می شود که روسیه سیاست خود را در زمینه بازدارندگی هسته ای با نیازهای فعلی مطابقت دهد.

به گزارش لیجار، سرگیی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه همچنین گفت: «احتمال تشدید و وخامت اوضاع وجود دارد. این چالش های که روز به روز گسترش می یابد، در نتیجه اقدامات غیرقابل قبول آمریکا و متحدانش در ناتو است.»

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ریابکوف همچنین ادامه داد: «چالش هایی که در نتیجه اقدامات تشدیدکننده غیرقابل قبول ایالات متحده و متحدانش در ناتو در حال افزایش است، بدون شک این سوال را پیش روی ما ایجاد می کند که چگونه می توان اسناد اساسی در زمینه بازدارندگی هسته ای را با نیازهای کنونی منطبق کرد؟»

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریابکوف: باید بازداندگی هسته ای خود را با نیازهای کنونی تطبیق دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریابکوف: باید بازداندگی هسته ای خود را با نیازهای کنونی تطبیق دهیم"، کلیک کنید.