رییسی قهرمانی تیم ملی تکواندوی در رقابت های آسیایی را تبریک گفت

رییسی قهرمانی تیم ملی تکواندوی در رقابت های آسیایی را تبریک گفت

رییس جمهور در پیامی قهرمانی تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان در رقابت های آسیایی که موجب به اهتزاز درآمدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و شعف و شادی مردم عزیز ایران شد، تبریک گفت.

به گزارش لیجار، سید ابراهیم رییسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی تکواندوی کشورمان در آسیا به ملت بزرگ ایران و قدردانی از تلاش ها و زحمات مربیان و دست اندرکاران این تیم، تداوم این پیروزی ها برای ورزشکاران کشورمان در میادین مختلف ورزشی را از خدای متعال مسیلت کرد.

متن پیام رییس جمهور به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

در بیست و ششمن دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا، غیورمردان تیم ملی تکواندوی کشورمان در ادامه قهرمانی ها و افتخارآفرینی های فرزندان رشید این مرز و بوم در رشته های مختلف ورزشی، با ایستادن بر سکوی نخست این میدان ورزشی و به اهتزاز درآمدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی، موجب شعف و شادی مردم عزیز ایران شدند.

اینجانب با تبریک این موفقیت به مردم بزرگ ایران و قدردانی از تلاش ها و زحمات مربیان و دست اندرکاران این تیم، به همه قهرمانان و ورزشکاران درود می فرستم و تداوم پیروزی این عزیزان را از درگاه خداوند بزرگ مسیلت دارم.

سید ابراهیم رییسی
رییس جمهوری اسلامی ایران»

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی قهرمانی تیم ملی تکواندوی در رقابت های آسیایی را تبریک گفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی قهرمانی تیم ملی تکواندوی در رقابت های آسیایی را تبریک گفت"، کلیک کنید.