ساره جوانمردی: ورزش ما رو به افول است/ امیدوارم در پارالمپیک به بهترین نتیجه برسیم

ساره جوانمردی: ورزش ما رو به افول است/ امیدوارم در پارالمپیک به بهترین نتیجه برسیم

قهرمان رشته تیراندازی پارالمپیک توکیو گفت: اردوها با کیفیت خوبی در حال برگزاری است و امیدوارم به بهترین نتیجه در پارالمپیک پاریس برسم.

به گزارش لیجار، ساره جوانمردی در حاشیه حضور جامعه ورزش در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: فکر می‌کنم جامعه ورزش ما مقداری رو به افول رفته است. دوست داریم همچنان با قدرت رو به جلو برویم. امیدوارم هر کسی که رییس جمهور می‌شود بتواند گزینه‌هایی را برای یکی دو ماه آینده برای ورزشکاران مشخص کند تا به نتیجه گیری آنها در پارالمپیک کمک کند. امیدوارم رییس جمهور بعدی بتواند تحول بزرگی را در ورزش ما ایجاد کند.

دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو در رشته تیراندازی، افزود: حضور در انتخابات یک وظیفه ملی است تا بتوانیم به انتخاب فرد اصلح کمک کنیم. ورزش ما رو به افول است و باید با انگیزه مضاعف برای ورزش کار اساسی صورت گیرد. امیدوارم فردی که انتخاب می‌شود ورزش دوست باشد و بهترین‌ها را برای ورزش ما رقم بزند.

وی درباره پیش بینی خود از عملکرد کاروان تیراندازی ایران در پارالمپیک پاریس گفت: دو ماه تا پارالمپیک زمان داریم‌. در حال برگزاری اردوها هستیم که با قدرت و کیفیت در حال برگزاری است. ان‌شاءالله تا آن زمان به اوج آمادگی برسیم و بهترین‌ها در پارالمپیک اتفاق بیفتد.

جوانمردی درباره وضعیت خود نیز گفت: همه چیز خوب و نرمال است. منتظر فشنگ خفیف ۵۰ متر هستیم تا ببینیم وضعیت رکوردهایمان چطور است چرا که با این فشنگ‌ها که در حال تمرین هستیم نمی‌شود وضعیت را سنجید. در تفنگ بادی وضعیت خوبی داریم و مشکلی وجود ندارد. در تیراندازی چیزی مشخص نیست اما امیدوارم با تلاش خودم و دعای مردم و کمک خدا به بهترین نتیجه برسم.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساره جوانمردی: ورزش ما رو به افول است/ امیدوارم در پارالمپیک به بهترین نتیجه برسیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساره جوانمردی: ورزش ما رو به افول است/ امیدوارم در پارالمپیک به بهترین نتیجه برسیم"، کلیک کنید.