سازمان جهانی بهداشت: آتش‌بس تاکتیکی تاثیری در کمک‌های بشردوستانه نداشت

سازمان جهانی بهداشت: آتش‌بس تاکتیکی تاثیری در کمک‌های بشردوستانه نداشت

مسؤول اراضی اشغالی فلسطین در سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد که «آتش‌بس تاکتیکی» روزانه که توسط اشغالگران در نوار غزه جنوبی اعلام شده است «هیچ تاثیری» در ورود کمک‌های بشردوستانه ندارد.

به گزارش لیجار، ریچارد پیپرکورن در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو گفت: «ما، به عنوان سازمان ملل متحد می‌توانیم بگوییم که از زمان اعلام یک جانبه این آتش‌بس فنی، هیچ تاثیری در ورود کمک‌های بشردوستانه ندیده‌ایم.»

همچنین یان لرک، سخنگوی دفتر هماهنگی موارد اضطراری سازمان ملل متحد تاکید کرد که کمک‌های بشردوستانه «بسیار کمی» رسیده است.

وی تاکید کرد کارمندان امور بشردوستانه نمی‌توانند به دلیل نبود امنیت با خیال راحت به گذرگاه کرم ابو سالم بروند.

وی در عین حال اشاره کرد سوخت نیز به مقادیر کمی وارد نمی‌شود.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان جهانی بهداشت: آتش‌بس تاکتیکی تاثیری در کمک‌های بشردوستانه نداشت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان جهانی بهداشت: آتش‌بس تاکتیکی تاثیری در کمک‌های بشردوستانه نداشت"، کلیک کنید.