سعید عزت اللهی: انتخاب داور برای مان علامت سوال است

سعید عزت اللهی: انتخاب داور برای مان علامت سوال است

به گزارش خبرنگار اعزامی لیجار به قطر، سعید عزت اللهی در نشست خبری قبل از بازی تیم های ملی ایران و قطر در نیمه نهایی جام ملت های 2023 آسیا گفت: ابتدا باید از کشور قطر بابت برگزاری این تورنمنت تشکر کنم. آنها پس از جام جهانی که افتخار آفرینی برای آسیا کردند توانستند بار دیگر برای قاره قدم بردارند. به آنها بابت صعود به نیمه نهایی تبریک می گویم.

هافبک تیم ملی ایران افزود: می دانستیم آنها به دلیل میزبانی انگیزه زیادی دارند آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند ما کاملاً به آنها احترام می گذاریم و می دانیم بازی خیلی سختی داریم. می دانیم در مکان حساسی قرار گرفتیم. بازی با ژاپن را با همه خوبی ها و شیرینی هایش فراموش کردیم.

او صحبت هایش را با بیان دو نکته ادامه داد و گفت: اول درباره مدت زمان استراحت بین بازی ها باید صحبت کنم.. فشار زیادی در مرحله حذفی روی بازیکنان آمد که کار را برای بازیکنان و کادر فنی و پزشکی سخت کرد اما خوشحالیم با تمام وجود همه کار کردیم تا خستگی حل شود.

عزت اللهی تاکید کرد: نکته دوم که برای ما علامت سوال است انتخاب داور عرب زبان در نیمه نهایی مقابل تیمی عربی است. به هر حال قطر از کشورهای حوزه خلیج فارس است و فکر نمی کردیم این اتفاق بیفتد. انتظار داشتیم که انتخاب دیگری شود اما حالا امیدواریم به این اندیشه ها نیز توجه شود.

او یادآور شد: به هر حال تیم ملی ایران حرفه ای است و به این مسایل فکر نمی کند و می رود تا بازی خودش را انجام دهد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سعید عزت اللهی: انتخاب داور برای مان علامت سوال است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سعید عزت اللهی: انتخاب داور برای مان علامت سوال است"، کلیک کنید.