سلاجقه: بسیاری از سدهای کشور سرریز شده اند

سلاجقه: بسیاری از سدهای کشور سرریز شده اند

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بسیاری از سدهای کشور سرریز شده اند و پنج استان کشور در این زمینه مشکل دارند که ان شاءالله این مشکل هم حل شود.

به گزارش لیجار، علی سلاجقه در حاشیه جلسه امروز هییت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت دریاچه ارومیه، اظهار کرد: فعلاً وضعیت دریاچه ارومیه مناسب است اما افزایش درجه حرارت به افزایش تبخیر منجر می شود. 

وی درباره وضعیت سدهای کشور نیز گفت: بسیاری از سدهای کشور سرریز شده اند و پنج استان کشور در این زمینه مشکل دارند که ان شاءالله این مشکل هم حل شود.

ادامه دارد…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سلاجقه: بسیاری از سدهای کشور سرریز شده اند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سلاجقه: بسیاری از سدهای کشور سرریز شده اند"، کلیک کنید.