سه عامل اصلی اجبار نتانیاهو به توقف جنگ از نگاه ابومرزوق

سه عامل اصلی اجبار نتانیاهو به توقف جنگ از نگاه ابومرزوق

به گزارش لیجار، موسی ابومرزوق در گفتگو با الجزیره تاکید کرد که نخستین عامل پایداری ملت و مقاومت فلسطین و ادامه رویارویی با دشمن و به شکست کشاندن طرح‌ها و برنامه‌های مدنظر آن است.

به گزارش لیجار، ابومرزوق افزود که عامل دوم این است که آمریکا در آستانه انتخابات در ضعیف‌ترین حالت خود قرار دارد، به همین خاطر، ممکن است در وادار کردن نتانیاهو به توقف جنگ مردد باشد.

وی اظهار داشت که عامل سوم هم مرتبط با اوضاع داخلی و شکاف و دودستگی سیاسی شدید بین صهیونیست‌ها است، چه اختلافات بین جامعه صهیونیستی و نتانیاهو و چه اختلافات بین ارتش و نتانیاهو که به دنبال آن کابینه جنگ هم منحل شد و اوضاع در تل آویو در زمینه‌های بسیاری بی‌ثبات است و این مسئله در نهایت نتانیاهو را وادار به توقف جنگ خواهد کرد.

۳۱۰۳۱۰

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سه عامل اصلی اجبار نتانیاهو به توقف جنگ از نگاه ابومرزوق" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سه عامل اصلی اجبار نتانیاهو به توقف جنگ از نگاه ابومرزوق"، کلیک کنید.